شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دایی مبلغ قراردادش را فاش کرد

danesheroz1 مرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
دایی مبلغ قراردادش را فاش کرد

به گزارش دانش روز، محمد دایی در این خصوص گفت: «اولا که قرارداد مربیان یکساله است نه سه ساله دوما احتمالا دوستانی که خبر را نوشته اند یک میلیارد ریال را یک میلیارد تومان دیده اند. به نظرم شنونده باید عاقل باشد.»  مربی تیم فوتبال پرسپولیس شایعه قرارداد یک میلیارد تومانی اش با پرسپولیس را [&hellip

به گزارش دانش روز، محمد دایی در این خصوص گفت: «اولا که قرارداد مربیان یکساله است نه سه ساله دوما احتمالا دوستانی که خبر را نوشته اند یک میلیارد ریال را یک میلیارد تومان دیده اند. به نظرم شنونده باید عاقل باشد.»

 مربی تیم فوتبال پرسپولیس شایعه قرارداد یک میلیارد تومانی اش با پرسپولیس را تکذیب کرد.
امروز در یکی از روزنامه ها این بحث مطرح شده بود که باشگاه پرسپولیس قصد دارند طی سه سال یک میلیارد تومان به محمد دایی پرداخت کنند. خبری که برادر سرمربی پرسپولیس آن را تکذیب کرد.محمد دایی در این خصوص گفت: «اولا که قرارداد مربیان یکساله است نه سه ساله دوما احتمالا دوستانی که خبر را نوشته اند یک میلیارد ریال را یک میلیارد تومان دیده اند. به نظرم شنونده باید عاقل باشد.»

دایی درباره مدرک مربیگری اش گفت: «من مدرک A آسیا دارم و آنهایی که می گویند من بدون مدرک روی نیمکت پرسپولیس نشسته ام بهتر بود قبل از مطرح کردن چنین حرف هایی سری به سازمان لیگ می زدند تا درباره مدرک مربیگری ام استعلام بگیرند.»

به گزارش اوج نیوز،او در پاسخ به اینکه قبل ازبازی پرسپولیس و تراکتورسازی، جواد کاظمیان در حضور او حرف های منشوری به سعید شیرینی زده اعلام کرد: «اصلا چنین چیزی صحت ندارد. جواد اصلا سمت ما نیامد که بخواهد حرفی به شیرینی بزند.»


 

منبع:دی پرس

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۹
کد خبر : 44479
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »