چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درباره مصاف پرسپولیس و سایپا در کرج:

دایی: فریب نتایج ضعیف سایپا را نمی خوریم

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
دایی: فریب نتایج ضعیف سایپا را نمی خوریم

دانش روز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: نتایج تیم سایپا در سه دیدار آغازین سیزدهمین دوره لیگ برتر دلیلی برای برتری پرسپولیس در دیدار یکشنبه شب نیست و فریب بازی های قبلی این تیم را نمی خوریم

  به گزارش دانش روز، علی دایی عصر شنبه درنشست خبری پیش از دیدار با سایپا البرز، ضمن تبریک روز خبرنگار و صعود تیم ملی بسکتبال ایران به جام جهانی، اظهار کرد: دیدار یکشنبه برای پرسپولیس از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که برای رسیدن به صدر جدول نیاز به سه امتیاز این بازی داریم.

وی ادامه داد: سایپا در زمین خانگی اش بازی می کند و به طور حتم آنها نیز برای کسب سه امتیاز به میدان می آیند، سایپا تیمی بزرگ با بازیکنان خوب و کادر فنی توانمند است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: نتایج سایپا در بازی های گذشته دلیل برتری ما در بازی فردا نیست و این تیم را به خوبی زیر نظر گرفتیم و می دانم در بازی های قبل مستحق شکست نبود و امیدوارم فردا شب برابر آنان سربلند از میدان خارج شویم.

دایی در رابطه با میزبانی سایپا در کرج، اظهار کرد: میزبانی حق هر تیمی است و اگر این بازی بدون مشکل برگزار شود و مسئولان شورای تامین در کار خود موفق باشند، سایپا می تواند همواره از حق میزبانی خود بهره ببرد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت گفت: پرسپولیس تا پایان هفته سوم لیگ برتر عملکرد خوبی داشته است و از تمام بازیکنانم راضی هستم، امیدوارم با انجام بازی های خوب بتوانیم دل هواداران را به دست آوریم.

دایی در پاسخ به سوال در خصوص عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس، خاطرنشان کرد: بازیکنان جوانی داریم که نیاز به زمان دارند اما در سه بازی اخیر از عملکرد آنها رضایت دارم و می دانم آنها کمک حال پرسپولیس در آینده خواهند بود.

وی در خصوص عملکرد پرسپولیس در نیمه های دوم سه بازی گذشته، افزود: در هر سه بازی در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم و در بازی با ذوب آهن نتوانستیم از موقعیت ها سود ببریم اما در مقابل مس بسیار خوب کار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: برای رسیدن به شرایط ایده آل باید بیش از این تلاش کنیم و نیاز به زمان داریم تا بازیکنان به هماهنگی لازم برسند.

دایی ادامه داد: در بازی های گذشته اکثر بازیکنان قدیمی را بازی دادیم اما رفته رفته به جوانان هم فرصت بیشتری می دهیم. برای بازی مصدوم و محروم نداریم و چند مشکل کوچک است که پزشکان در حال رفع آنها هستند.

وی در خصوص محمد نوری که به دلیل در گذشت پدربزرگش چند جلسه غیبت در تمرینات داشت، گفت: او قرار در تمرینات تیم شرکت کند و پس از آن نظر خود را برای حضور او در میدان می دهم.

تیم های فوتبال پرسپولیس و سایپا باید امشب در چارچوب هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال در کرج به مصاف هم بروند.

 

 

 

منبع:ایرنا

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲
کد خبر : 49130
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »