یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دایی: راه آهن حرف های زیادی برای گفتن دارد/ هواداران سرخابی فقط قهرمانی می خواهند

sheida92 اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
دایی: راه آهن حرف های زیادی برای گفتن دارد/ هواداران سرخابی فقط قهرمانی می خواهند

تهران – سرمربی تیم فوتبال راه آهن تهران پس از تمدید قرارداد خود با این باشگاه گفت: با هدف گذاری و برنامه ریزی که داریم، به طور یقین تیم فوتبال راه آهن در فصل پیش رو، حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت

به نقل از ایرنا، ˈعلی داییˈ روز چهارشنبه در نشست خبری باشگاه راه آهن تهران اظهار کرد: سال خوبی در باشگاه راه آهن داشتیم و هماهنگی خوبی میان مدیریت و کادر فنی وجود داشت. با وجود آنکه در شرایط سختی لیگ برتر را شروع کردیم، خوشحالم با نتیجه آبرومندی مسابقات را به پایان می رسانیم و نسبت به سال های قبل رشد خوبی در جدول رده بندی از خودمان نشان دادیم.

وی افزود: با توجه به اهداف بزرگ باشگاه و اینکه مسوولان راه آهن به دنبال ساختن یک تیم قدرتمند هستند، جلساتی برای تمدید قرارداد برگزار کردیم که براساس آن تصمیم به ادامه حضور در راه آهن گرفتم.

سرمربی تیم راه آهن تهران افزود: امیدوارم بتوانیم شالوده تیم خود را تغییر داده و همچون دیگر باشگاه ها فقط به یک سال آینده خود فکر نکنیم.

وی اضافه کرد: از روز شنبه هفته آینده، کار خودمان را برای فصل آینده شروع می کنیم و خوشحالم این بار برخلاف سال های قبل این فرصت را دارم، خودم تیم را ببندم و به موقع تمرینات آماده سازی را آغاز کنیم. یقین دارم با این شرایط حرف های زیادی در لیگ جدید برای گفتن خواهیم داشت.

سرمربی راه آهن در خصوص ایجاد تغییرات در نفرات این تیم تصریح کرد: به طور حتم تغییراتی در جمع بازیکنان خواهیم داشت و با توجه به حدی که قانون اجازه دهد، در پی جذب بازیکن هستیم تا نقاط ضعف خود را پوشش دهیم. برای هر پست ۳ بازیکن در نظر داریم و تلاش می کنیم در این بین بهترین ها را به تیم خود اضافه کنیم.

البته در این راه از سازندگی هم دست برنمی داریم تا با ترکیبی از نفرات جوان و ستاره های فوتبال، فصل خوبی را در پیش داشته باشیم اما کادر فنی تغییر زیادی نخواهد داشت.

دایی در مورد دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس گفت: این موضوع از طریق قانون در حال پیگیری است و تابع تصمیمات کمیته انضباطی هستم. در جلساتی که تاکنون برگزار شده مدارک خود را به طور کامل به کمیته انضباطی ارایه کردیم، در حالیکه باشگاه پرسپولیس این کار را انجام نداده است. مطمئننا آنها بهتر از ما به قانون اشراف دارند و از حق دفاع خواهند کرد.

وی در مورد استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری تیم پرسپولیس عنوان کرد: بهتر است من صحبتی در این خصوص نداشته باشم و به مشکلات دامن نزنم. زمانیکه او به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد، من تصمیم گیرنده نبودم که حالا بخواهم در خصوص رفتنش صحبت کنم، هواداران سرخابی ها از این تیم ها فقط نتیجه می خواهند چون مردم با این دو تیم زندگی می کنند. بهتر است در باره این موضوع از کسانی که تصمیم گیرنده بوده و در مدیریت هستند، سوال شود.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در مورد خداحافظی مهدوی کیا نیز عنوان کرد: باز هم مشکلات فوتبال ایران با نحوه خداحافظی مهدوی کیا عیان شد، چرا که شان مهدوی کیا خیلی بالاتر از این بود که در یک بازی رسمی با پیراهن پرسپولیس خداحافظی کند و باید برای او یک بازی بزرگ ملی برگزار می شد. زمانی که خودم می خواستم خداحافظی کنم، به دنبال بازی نبودم و با هیچ فردی هم صحبت نکردم و پس از قهرمانی تیم خود این کار را انجام دادم.

وی ادامه داد: شاید مهدوی کیا دوست داشت با پیراهن پرسپولیس خداحافظی کند که من به این تصمیم او احترام می گذارم اما جایگاه بازیکنانی که برای تیم ملی فوتبال زحمات زیادی کشیده اند بالاتر از این حرفهاست. متاسفانه ما با این کارها فقط خودمان را تبرئه می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی برای سرمربیگری تیم پرسپولیس داشته است، گفت: در این مورد صحبت نمی کنم و فقط می گویم از چهار باشگاه پیشنهاد داشته ام که از بین آنان تیم راه آهن تهران را انتخاب کردم.

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۰
کد خبر : 15940
بازدیدها: 162

پاسخی بگذارید »