دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دایی: انتظارات از دولت دکتر روحانی زیاد است

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
دایی: انتظارات از دولت دکتر روحانی زیاد است

دانش روز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با تاکید براینکه تیمش برای رسیدن به صدرجدول تلاش خواهد کرد، گفت: بازی با مس کرمان همچون دیگر دیدارهای لیگ برتر دشوار است و باید برای گرفتن تمامی امتیازات این دیدار به میدان برویم

به گزارش دانش روز، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار با مس کرمان عنوان کرد: در ابتدای فصل قرار داریم و هنوز تیم ها به شرایط ایده آل خود نرسیده اند و بازی مقابل مس کرمان که هدایت آن را محمود یاوری به عنوان بزرگ فوتبال کشور برعهده دارد برای پرسپولیس دشوار است.
وی افزود: هنوز بازیکنان ما به هماهنگی لازم نرسیده اند و وقفه در برگزاری لیگ می تواند به انجام تمرینات بیشتر کمک کند اما از سوی دیگر تیم ها را از شرایط مسابقه دور می کند. باید امتیازات را جمع کنیم تا کارمان در پایان فصل به اما و اگر نرسد.
دایی درخصوص عملکرد مناسب خط دفاعی این تیم در دو بازی ابتدایی لیگ یادآور شد: در کارهای تدافعی و هجومی تمامی نفرات تیم دخیل هستند، خوشبختانه شرایط خوبی در دفاع داریم و درخط حمله نیز باید در ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم.
سرمربی پرسپولیس در مورد نفرات جوان این تیم عنوان کرد: جوانان خوبی به خدمت گرفته ایم و این مساله در طول فصل اثبات خواهد شد اما زمان می خواهد که آنان به ترکیب راه پیدا کنند. باید در ابتدای فصل با نفرات فصل قبل بازی می کردیم اما از این پس نفرات جوان و جدید به آرامی وارد ترکیب می شوند.
وی در مورد ناهنجاریهای موجود در ورزشگاه ها گفت: نقش باشگاه ها خیلی مهم است و باید فرهنگ سازی شود. هم اکنون باشگاه ها فقط نام فرهنگی ورزشی را یدک می کشند و گمان می برم در این راه استخدام مشوقانی که از باشگاه پول می گیرند بسیار مهم است.
وی در مورد مصدومان یا محرومان پرسپولیس در دیداربا مس کرمان عنوان کرد: رضا حقیقی همراه با دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت و خوشبختانه مصدوم و محرومی برای دیدار با مس کرمان نداریم.
دایی درمورد مسایل داوری فوتبال کشورمان عنوان کرد: قوانین داوری تغییر نمی کند و ای کاش تمامی داوران یکنواخت سوت بزنند. امیدوارم همیشه با انصاف باشند و نباید هرفردی می خواهد صحبت کند نباید سریع علیه آن جبهه بگیرند. ما به دنبال تخریب داوری نیستیم و می خواهیم شرایط قضاوتها ایده آل باشد. برای این جامعه آرزوی موفقیت می کنم چراکه می توانند خیلی بهتر سوت بزنند و دعا می کنیم فردا شب به دور از حاشیه فقط قضاوت عادلانه داشته باشند.
وی در مورد انتقاد از توپ های لیگ برتری عنوان کرد: توپ های فعلی لیگ برتر ساخت سال ۲۰۰۷ است و از رده خارج شده و نباید توپی که در ۲۰۰۷ تولید شده را ۶ سال بعد استفاده کنیم . اگر جام جهانی رفته ایم باید با توپ استاندارد و روز جهان بازی کنیم.
دایی در مورد احتمال میزبانی سایپا مقابل پرسپولیس در استان البرز گفت: میزبانی حق تیم ها است و اگر شرایط فراهم شود هیچ مشکلی با بازی در زمین سایپا نداریم.
وی درخصوص انتخاب مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش گفت: من شناختی ندارم و گمان می برم نباید فریب نتایج المپیک لندن را بخوریم چراکه فقط در دو رشته نتیجه خوبی گرفتیم. سلطانی فر باید در انتخاب مدیران لایق دقت زیادی داشته باشد چراکه ورزش موفق می تواند شادابی و نشاط را به جامعه بازگرداند.
دایی تاکید کرد: انتظار از دولت آقای روحانی زیاد است و امیدوارم همانطور که ایشان با اقتدار در دور نخست رای آورد به خوبی هم انتظارت را برآورده کند.

منبع:ایرنا

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۳
کد خبر : 47456
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »