پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دایناسورهای کدویی + تصاویر

danesheroz1 آبان ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
دایناسورهای کدویی + تصاویر

دانش روز: مجسمه سازی یکی از رشته های جالبی است و هنرمندانی که در آن مشغول هستند معمولا سعی می کنند بهترین و البته طبیعی ترین مجسمه را ایجاد کنند، گاهی نیز مجسمه ها با هدف های عجیب و غریب ساخته می شوند

به گزارش دانش روز، کدو حلوایی یکی از وسیله های مجسمه سازی در جشن هالووین است از این رو به تنهایی به عنوان یک ماده اولیه مجسمه سازی شناخته می شود و هنرمندان بسیاری از آن به عنوان وسیله اصلی کار خود استفاده می کنند.در طی جشنواره ای که هر ساله برگزار می شود هنرمندانی از اروپا و آمریکا گرد هم می آیند و مجسمه های مختلفی را از جنس کدو می سازند. این مجسمه ها همیشه به عنوان برترین کارهای دستی سال و متفاوت ترین مجسمه ها برگزیده می شوند.

امسال در این جشنواره که با نام “Jack O’Lantern” برگزار می شود هنرمندان دست به کاری بسیار جالب زدند. آن ها دایناسورهای ماقبل تاریخ را در اندازه های واقعی با استفاده از کدو حلوایی ساخته اند و حالا انتظار دارند بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب کنند.

به گفته تعدادی از طراحان این دایناسورها برای طراحی هر کدام آن ها نزدیک به ۱۰ روز زمان صرف شده است و بیش از ۲۰۰ کیلوگرم کدو برای ساخته آن ها صرف شده است. به گفته طراحان این دایناسورها جوی سنگین و ترسناک را به نمایشگاه داده است.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران
جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲ - ۰۰:۵۹
کد خبر : 71191
بازدیدها: 492

پاسخی بگذارید »