سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

داوود احمدی نژاد از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

28 danesheroz اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
داوود احمدی نژاد از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

داوود احمدی نژاد در حمایت از کاندیداتوری سعید جلیلی از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری انصراف داده است

داوود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری است. وی که در اوایل دولت نهم مسئولیت بازرسی نهاد ریاست جمهوری را بر عهده داشت، به علت اختلاف با رییس جمهور و انتقاد از جریان انحرافی برکنار شد.

احمدی نژاد ۲۱ اردیبهشت ماه جاری با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده بود.

پیش از وی رامین مهمانپرست و شریعتمداری نیز از نامزدی در انتخابات انصراف داده بودند.

نامه احمدی نژاد به شورای نگهبان

دانش روز : در پی انصراف داود احمدی نژاد از کاندیداتوری ، وی با ارسال نامه ای به شورای نگهبان رسما انصراف خود را اعلام کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

حضور محترم فقها و حقوقدانان ارجمند شورای نگهبان

سلام علیکم ؛

از آنجا که شورای نگهبان در نظام جمهوری اسلامی ایران حافظ قانون اساسی ، شرع مبین اسلام و یکی از مهم‏ترین نهادهای حکومتی به حساب می آید لذا تردیدی نیست که بایستی تمامی قوانین و مقررات،منطبق بر قانون اساسی و احکام شرعی باشد.

عزم ما در جهت این کلام دلنشین از شهید مظلوم بهشتی بود که فرمود ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت ، لذا اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای شورا ، انصراف خود را از نامزدی یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری اعلام و کما فی السابق آمادگی هر گونه همکاری و خدمت را در مسیر این امر مهم با تدبیرشما دارم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و استعانت از امام زمان روحی فداه، با بهره مندی از فرمایشات مقام معظم رهبری یکبار دیگر با حسن تدبیر و نظارت عام، گسترده و جاری در کلیه امور مربوطه توسط شورا، انتخاباتی پرشور ،حماسی و باشکوه برای ملت سرافراز و شهید پرور کشور عزیزمان ایران رقم بخورد.

و من الله توفیق …

داوود احمدی نژاد

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۰
کد خبر : 18851
بازدیدها: 197

پاسخی بگذارید »