شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش آموز نخبه که کلاس های دانشگاه را هدایت می کند

danesheroz1 بهمن ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموز نخبه که کلاس های دانشگاه را هدایت می کند

دانش روز: عضو هیات علمی دانشکده ریاضی دانشگاه کاشان از ورود “علی مهدوی فر” دانش آموز ۱۲ ساله نخبه آران و بیدگلی به کلاسهای مبانی ریاضی این دانشگاه خبر داد

 به گزارش دانش روز، دکتر تبریزی گفت: پس از کشف استعداد این نخبه ریاضی و برگزاری جلسه مدیر گروه ،معاون آموزشی و اعضای هیات علمی دانشکده ریاضی این دانشگاه با این دانش آموز از طریق طرح مجموعه ای ازسوالات ریاضی، به عنوان فردی با استعداد و علاقه مند شناخته شد.

وی افزود:پس از این نشست و با توجه به علاقه این نخبه به درس ریاضی، اجازه راهیابی و زمینه فراگیری درس ریاضی در کلاس های مبانی و ریاضی دانشگاه برای وی فراهم شد.

 به گفته وی، این دانش آموز نخبه ریاضی آران و بیدگلی از طریق هماهنگی با اساتید از ترم گذشته تاکنون در کلاس ها شرکت دارد.

 عضو هیات علمی دانشکده ریاضی دانشگاه کاشان نظرسنجی انجام شده از اساتید برای کیفیت یادگیری و میزان استعداد این دانش آموز در کلاس را یادآورشد و گفت: با این نظر سنجی مشخص شد “علی مهدوی فر” مطالب را به خوبی فرا می گیرد و حتی به حل مسائل تحلیلی و محاسباتی ریاضی می پردازد و درفهم مسائل برای دانشجویان کمک می کند.

 تبریزی تصریح کرد: “علی مهدوی فر” نخبه ای است که به دلیل علاقه مندی و هوش و استعداد سرشار درکلاس های رشته ریاضی دانشگاه کاشان حضور فعال دارد و همگام و همپای دانشجویان این رشته محاسبات ریاضی را پاسخ می دهد.

 گفتنی است: “علی مهدوی فر” دانش آموز کاشانی نخبه ریاضی پایه اول راهنمایی طی مراسمی توسط بنیاد نخبگان سعیدی دانشگاه کاشان رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده ریاضی این دانشگاه تجلیل و لوح تقدیر و هدیه به وی اعطا شد.

 علی مهدوی فر که در مدرسه تیزهوشان شهرستان آران و بیدگل تحصیل می کند علاوه بر کتابهای درسی مطالعه آزاد بویژه کتابهای رمان، فیزیک و شیمی را دارد و ریاضی، منطق و فلسفه را از رشته های تحصیلی مورد علاقه خود در دانشگاه بیان می کند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۹
کد خبر : 94259
بازدیدها: 407

پاسخی بگذارید »