پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش آموز ناحیه یک کرج نائب قهرمان تیراندازی جهان شد

danesh دی ۲, ۱۳۹۴ ۰
دانش آموز ناحیه یک کرج نائب قهرمان تیراندازی جهان شد

دانش روز: مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج از نائب قهرمان یک دانش آموز دختر این ناحیه در مسابقات حهانی تیر اندازی خبر داد

به گزارش دانش روز وحید یعقوبی افزود: در این رقابت ها نیلوفر علیپور دانش آموز فرزانگان یک از البرز حضور داشت که توانست مقام نائب قهرمانی را ازان خود کند.

وی اظهار کرد: رقابت های بین المللی تیر اندازی با کمان جام جوانان ۲۰۱۵ در کشور تایلند برگزار شد که دانش آموز این ناحیه توانست با کسب امتیاز بالا به این مقام دست پیدا کند.

وی بیان کرد: حضور دانش آموزان این ناحیه در مسابقات علمی فرهنگی ، پژوهشی در رقابت های بین المللی نشان از توان و استعداد دانش آموزان دارد.

یعقوبی با اشاره به حضور فعال دانش آموزان این ناحیه در جشنواره ها و مسابقات مختلف در سال های اخیر با کسب مدال های رنگارنگ در گفتگو با ایرنا یادآور شد: شکوفا ساختن استعداد های دانش اموزان در بخش های علمی ، مهارتی ، ورزشی نیازمند اجرای طرح های آموزشی خلاقیت در مدارس است.

وی گفت: معلمان و اولیاء در کشف توانمندی های دانش آموزان در زمینه های مختلف یکی از نیازهای مدارس ما را تشکیل می دهد نقش مهمی بر عهده دارند که لازم است به این مهم توجه بیشتری شود.

آموزش و پرورش ناحیه یک کرج ۵۰ هزار دانش آموز دارد.

چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۸
کد خبر : 159442
بازدیدها: 749

پاسخی بگذارید »