پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش آموز میلیاردی در انگلیس به قتل رسید

danesheroz1 اسفند ۲, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموز میلیاردی در انگلیس به قتل رسید

دانش روز: پسر ۱۴ ساله یک تاجر میلیاردر نفت در منطقه «اسکس» با ضربات چاقو به قتل رسید

به گزارش دانش روز، قربانی حادثه «برک برنار» ۱۴ ساله در زمان قتل تنها بود و پدر و مادرش برای ملاقات دوستان خانوادگی از خانه خارج شده بودند. اطلاعات پلیس حاکی است این پسر نوجوان در پی قرار ملاقات با جوانی در یک سایت بازی‌های اینترنتی آنلاین به قتل رسیده است.

این دانش‌آموز که دارای پدری امریکایی و مادری انگلیسی بود به وسیله قاتل غافلگیر شده است.

به گزارش پلیس، این پسر ۱۴ ساله (مقتول) بشدت به بازی‌های رایانه‌ای معتاد بوده و پس از آشنایی با جوان ۱۸ ساله غریبه‌ای در جریان همین بازی‌ها به قتل رسیده است. مأموران پلیس جسد این پسر را در فاصله ۴۸ کیلومتری خانه‌شان در اسکس پیدا کرده‌اند. مأموران پلیس قاتل ۱۸ ساله این پسر را با نام «لوئیس دیفس» که یک نابغه کامپیوتر است شناسایی و دستگیر کرده‌اند.

«لورین لافیو» مادر مقتول که از مرگ پسرش شوکه شده بود به پلیس گفته است شکارچی قاتل، پسرش را از طریق بازی‌های مخفی اینترنتی گرفتار کرده است. پسرعموی برک به پلیس گفته این پسر نوجوان معتاد به بازی‌های ویدیویی-کامپیوتری بود و به گوشه گیری و انزواطلبی عادت داشت.

کارآگاهان پلیس می‌گویند چنین کاربرانی ساعت‌ها در سایت‌های مختلف پرسه می‌زنند و با کاربران دیگر چت می‌کنند. خشونت این بازی‌ها بر شخصیت افراد تأثیرگذار است و آن‌ها در این‌گونه ارتباط‌ها با افراد خشن و ناشناس ملاقات‌هایی دارند که می‌تواند برایشان بسیار خطرآفرین باشد.

منبع: عرش نیوز

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۳
کد خبر : 94684
بازدیدها: 270

پاسخی بگذارید »