پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش آموز ممتازی که معلم خود را به دلیل نمره بد کشت!

danesheroz1 بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموز ممتازی که معلم خود را به دلیل نمره بد کشت!

دانش روز: مجرمی که در مدرسه مسکو تیر اندازی کرد، توسط پلیس دستگیر شد

به گزارش دانش روز، مجرمی که در مدرسه مسکو آتش گشود، توسط پلیس دستگیر شد. او یکی از دانش آموزان این دبیرستان است. در نتیجه حمله این دانش آموز یک معلم و یک افسر پلیس کشته شدند. یک مامور پلیس دیگر زخمی شد. ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه تیراندازی در مدرسه را فاجعه خواند .

حادثه در مدرسه ۲۶۳ در شمال شرق مسکو رخ داده است. ظهر روز دوشنبه یک جوان مسلح با تفنگ شکاری وارد مدرسه شد. نگهبان مدرسه نتوانست جلوگیری کند که نوجوان وارد ساختمان مدرسه نشود اما توانست دکمه اعلام خطر را فشار بزند. سپس این نوجوان وارد یکی از کلاس ها شد و آتش گشود. وقتی که افسران پلیس رسیدند، او بر روی آنها نیز آتش گشود. تمام این زمان دانش آموزان در کلاس بودند و نتوانستند اتاق را ترک کنند. بقیه دانش آموزان مدرسه تخلیه شدند. وزیر کشور روسیه و شهردار مسکو به محل حادثه نیز رسیدند .
مجرم نوجوان یکی از ممتازترین دانش آموزان مدرسه به نام سرگی گردییف است. او با تفنگ شکاری متعلق به پدرش پس از آغاز درس وارد کلاس شد و به معلم تیراندازی کرد. سپس او ماموران پلیس را تیرباران کرد.
به پلیس دئستور داده شد تا مستقیما به مجرم شلیک کند. اما آنها تصمیم گرفتند پدر نوجوان را دعوت کنند. نوجوان با اسم سرگی پس از گفت و گو با پدرش همکلاسی هایش را آزاد کرد ولی نخواست تسلیم شود. سپس پدرش تصمیم گرفت کمک کند. او پس از وارد شدن به کلاس به پسرش حمله کرد، اسلحه را از دستش گرفت و او را محکم بغل کرد. هنگامی که مامورین پلیس آمدند، پسر جوان بر روی زمین در آغوش پدر گریه کنان نشسته بود. این دانش آموز می تواند به ۲۰ سال زندان محکوم شود .
به گفته کارکنان مدرسه ، این پسر بسیار خوش معاشرت نبوده اما یکی از دانش آموزان بسیار ممتاز بود. او احتمالا در زمان اختلال شخصیت به دلیل نمره بد مرتکب این جرم شد. در هر صورت، جوان از معلمش نفرت داشت. الکساندر میخائلوف، سرلشگر احطیاط سرویس فدرال امنیت و عضو شورای سیاست خارجی و دفاع روسیه در این مورد گفت: این پسر مشکل روانی و انحرافات روحی دارد. هر اتفاقی با برخی از دختران و پسران خودخواه و با خودانگاره بالا می تواند بیافتد اگر به مشکلهای آنها به موقع توجهی نشود. در این صورت، این وضعیت خارج از حدود عقل سلیم شد. این یک وضعیت اضطراری است .
در همین زمان، سرگی سوبیانین، شهردار مسکو دستور داد که سیستم امنیتی در تمام مدارس شهر بررسی و تدابیر اضافی در صورت لزوم اتخاذ شود. در حال حاضر روانشناسان با دانش آموزانی کار می کنند که شاهد قتل دو نفر شدند.
منبع: دانا
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶
کد خبر : 91540
بازدیدها: 402

پاسخی بگذارید »