پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

دانش آموز قهرمانی که به عشق امام رضا (ع) مسابقه می دهد

danesh تیر ۲۲, ۱۳۹۴ ۰
دانش آموز قهرمانی که به عشق امام رضا (ع) مسابقه می دهد

دانش روز: مهدی حاجی موسایی ۱۱ ساله و دانش آموز دبستان غیر دولتی سعادت ناحیه ۳ کرج مدال طلای مسابقات تکواندو انتخابی کشور و مدال برنز مسابقات کشوری خردسالان در سال ۹۴ را در کارنامه درخشان خود دارد

به گزارش دانش روز، حاجی موسایی تکواندوکاری که در یک ‌سال اخیر به خوبی توانست پله‌ های ترقی را طی کند از ۹ سالگی ورزش تکواندو را شروع کرد، ابتدا سلامتی و تندرستی مد نظرش بود اما کم کم به این رشته علاقه مند شد. اساتیدش زمانی که جدیت و پشتکارش را مشاهده کردند آینده درخشانی پیش روی او پیش بینی کردند.

CAM00073

حاجی موسایی مداح اهل بیت، قهرمان تکواندو مدال طلا انتخابی کشور در استان البرز در سال ۹۳، دارنده مدال نقره انتخابی کشور در سال ۹۲ – عضو لیگ تکواندو خردسالان کشور در سال ۹۳ مدال های طلا، نقره و برنز استانی در رشته تکواندو، منتخب استانی رباتیک و راه یافته به مسابقات کشوری رباتیک برای مسابقات لیگ استانی و لیگ کشوری تکواندو بعد از ماه مبارک رمضان تلاش می کند.

مهدی که بسیار علاقه مند است در بزرگسالی مهندس هوافضا شود زیر نظر یوسف کرمی قهرمان تکواندو جهان و بازی‌ های آسیایی و دارندهٔ مدال برنز المپیک، اساتید نوذری و داوود صالحی تمرین می کند و یوسف کرمی او را قهرمانی آینده دار می داند.

http://danesheroz.ir/wp-content/uploads/2015/07/20140107_205111-Copy.jpg

حاجی موسایی درباره تداخل درس و ورزش می گوید: ایام مدرسه که به منزل باز میگردم نماز می خوانم، ناهار می خورم، درس می خوانم و ساعت ۶ به باشگاه می روم و روزهای جمعه با پدربزرگم در نماز جمعه شرکت می کنم.

“موفقیت هایم لطف خداست” این اولین جمله مهدی حاجی موسایی درباره عوامل موثر در موفقیت هایش بود که ادامه می دهد: از پدر و مادرم که برای من بسیار زحمت کشیده اند علی الخصوص مادرم خانم امینی که کارشناس آموزش و پرورش استان البرز و همراه و همدل من هستند کمال تشکر را دارم. همچنین قدر دان زحمات پدر و اساتیدم، عوامل مدرسه غیر دولتی سعادت خانم و آقای امیری هستم که اگر همراهی آنها نبود موفق نمی شدم.

http://danesheroz.ir/wp-content/uploads/2015/07/20150123_172833-1-Copy.jpg

مهدی حاجی موسایی دارنده مدال برنز مسابقات کشوری خردسالان در سال ۹۴ در خاتمه گفت: بزرگترین آرزویم بالا بردن پرچم ایران در رقابتهای جهانی و به زانو درآوردن آمریکا و اسرائیل است، به عشق امام رضا (ع) مسابقه می دهم و در صددم مدال هایی که تا کنون جمع کرده ام به این امام غریب اهدا کنم.

دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶
کد خبر : 155799
بازدیدها: 1,205

پاسخی بگذارید »