دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در طالقان صورت گرفت:

دانش آموز البرزی با اقدامش تشویق شد!

arash بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ ۰
دانش آموز البرزی با اقدامش تشویق شد!

دانش روز: دانش آموز طالقانی با رفتار صحیح اجتماعی و استفاده از حقوق شهروندی مورد تشویق قرار گرفت

به گزارش دانش روز، از معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز، فلاحتکار معاون پژوهش، استان با اشاره به رسالت اصلی آموزش و پرورش گفت: در یک اقدام تشویقی و تاثیر گذار که توسط تیم بازدیدکننده ستاد بزرگداشت مقام معلم صورت گرفت، یک دانش آموز که برای رد شدن از عرض جاده ای خطرناک از پل عابر پیاده استفاده نمود مورد تشویق در بین هم مدرسه ای های خود قرار گرفت.

وی ادامه داد: در راه بازگشت این گروه از شهرستان طالقان تعدادی از دانش آموزان دختر آموزشگاه رضوی در حال عبور از عرض جاده خطرناکی بودند که اتومبیل و کامیون ها با سرعت بالایی تردد می نمودند و این درحالی بود که یکی از این دانش آموزان به نام عاطفه رضوانی که یک کلاس نیز از دیگر دوستان خود پایین تر بود با حوصله از پل عابر پیاده استفاده نمود و این عمل از چشمان تیم بازدید کننده پنهان نماند .

فلاحتکار اضافه کرد: پس از دور زدن خودروی بازدید کنندگان و پیدا کردن دانش آموز و حضور او در بین دیگر دوستانش ضمن تشویق این کار آموزنده عاطفه رضوانی هدیه ای نقدی به ایشان اهدا گردید.

فلاحتکار در پایان ادامه داد: این نوع حرکات مهمترین تاثیر را در تشویق دانش آموزان در انجام کارهای صحیح در اجتماع و زندگی روزانه آنها دارد و انجام تشویقات مشابه ، قطعا اثرات خود را در آینده ای نزدیک نشان خواهد داد .

دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۵
کد خبر : 142123
بازدیدها: 747

پاسخی بگذارید »