سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش آموزان شین‌ آبادی نگران امتحانات پایان ترم نباشند

danesheroz1 دی ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموزان شین‌ آبادی نگران امتحانات پایان ترم نباشند

دانش روز: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: آموزش دانش آموزان شین‌آبادی در بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا ادامه خواهد یافت و علاقه و هوش آن‌ها مشکلی برای امتحانات پایان ترمشان به وجود نخواهد آورد

به گزارش دانش روز، مسعود ثقفی درخصوص روند آموزش دانش آموزان شین‌آبادی در تهران گفت: دانش آموزان شین‌آبادی در سه گروه برای درمان به تهران مراجعه می‌کنند و تحت گروه‌ها سه نفره به همراه مادرانشان در بیمارستان مستقر می‌شوند. پدران دانش آموزان شین‌آبادی نیز در باشگاه فرهنگیان اسکان خواهند یافت.

وی با اشاره به اهتمام مسئولان آموزش و پرورش اظهار داشت: طی ملاقات مسئولان آموزش و پرورش از دانش آموزان تحت درمان شین‌آبادی در بیمارستان،‌ علاقه و ادمه به تحصیل در طی دوران درمان،‌ و اشتیاق معلمان نسبت به آموزش این دانش‌ آموزان، به سرعت این خواسته پیگیری شد.
وی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون دبیر پنجم ابتدایی با سابقه ۲۰ سال تجربه آموزشی، به صورت اختصاصی تمام دروس این مقطع را به آن‌ها آموزش می‌دهد.

ثقفی در ادامه بیان داشت: هر اتاق مجهز به امکانات آموزشی و کمک آموزشی است و درحال حاضر یک معلم و در صورت نیاز سه معلم بحث آموزش و پرورش دانش آموزان را برعهده خواهند گرفت.

وی درخصوص آماده شدن این دانش‌ آموزان برای امتحانات پایان ترم تحصیلی اظهار داشت: سطح بالای یادگیری دانش آموزان و علاقه‌ی بسیار آن‌ها به تحصیل،‌ مشکلات آن‌ها را در پایان ترم برطرف خواهد کرد. به ویژه اینکه این دانش آموزان شگفتی معلم خود را در سرعت آموزش برانگیختند.

به گفته‌ی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران تا زمانی که دانش آموزان شین‌آبادی در بیمارستان مستقر باشند،  فرایند آموزش آن‌ها ادامه خواهد یافت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۹
کد خبر : 86443
بازدیدها: 327

پاسخی بگذارید »