شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش وپرورش:

دانش آموزان حادثه‌دیده روستای شین آباد استخدام می‌شوند

28 danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموزان حادثه‌دیده روستای شین آباد استخدام می‌شوند

وزیر آموزش وپرورش از حل شدن مسئله بیمه عمر، پرداخت دیه و استخدام دانش آموزان حادثه‌دیده روستای شین آباد پس از سن ۱۸ سالگی خبر داد

به گزارش دانش روز به نقل ازمرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، دکتر حمید‌رضا حاجی‌بابایی در دیدار با دانش آموزان حادثه‌دیده دبستان روستای شین آباد پیرانشهر و اولیای آنان در محل باشگاه فرهنگیان شهرستان ارومیه با اشاره به مصوبه  هیئت دولت برای جذب و استخدام دانش آموزان  این چنین حوادثی پس از سن  ۱۸ سالگی گفت: برای درمان  کامل دانش‌آموزان هر اندازه نیاز باشد، هزینه خواهد شد.

وی در مورد پرداخت دیه به آنان خاطر نشان کرد : این مسئله مراحل نهایی خود را طی می‌کند و پس از تکمیل پرونده در این زمینه اقدام خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه اولیا هیچ دغدغه‌ای برای درمان ، تامین دارو و انجام جراحی‌های ضروری پلاستیک و زیبایی فرزندان خود نداشته باشند‌ ، تصریح کرد : باهمکاری بیمه ایران در زمینه پرداخت بیمه حوادث به آنان نیز هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی از اولیای دانش آموزان حادثه‌دیده خواست تحصیل فرزندان خود را جدی بگیرند و دغدغه‌ای در زمینه تحصیل آنان  نداشته باشند.

دکترحاجی‌بابایی با اطمینان به خانواده‌های دانش‌آموزان حادثه دیده شین آباد در حل مشکلات فرزندان آنان به سخنان خود خاتمه داد.

براساس این گزارش ، دانش‌آموزان حادثه‌دیده دبستان روستای شین‌آباد پیرانشهر به همراه خانواده ناهار را در باشگاه فرهنگیان  ارومیه ، میهمان دکتر حاجی‌بابایی بودند.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
کد خبر : 15227
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »