سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش آموزان البرز رتبه نخست عکس جشنواره کشوری نوجوان سالم را کسب کردند

danesheroz اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموزان البرز رتبه نخست عکس جشنواره کشوری نوجوان سالم را کسب کردند

رئیس اداره مراقبت از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از کسب رتبه اول عکس جشنواره کشوری نوجوان سالم توسط دانش آموزان استان البرز خبر داد

وصی الله شاهمرادی با اعلام این خبر اظهار داشت: طبق اعلام دبیرخانه کشوری این جشنواره درقالب عکس “کیمیا رفیعی ومهسا اسحاقیان” رتبه اول کشوری و “آیسان آگاه” رتبه چهارم کشوری را در بین ۳۲ استان کشور به خود اختصاص دادند.

وی افزود: همچنین درقالب مقاله پژوهشی پنج نفر از دانش آموزان استان البر نیز جزء نفرات قابل تقدیر معرفی شدند.

رئیس اداره مراقبت از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز در خصوص جشنواره نوجوان سالم گفت: از سوم دی ماه سال گذشته بخشنامه و دستورالعمل اجرایی این جشنواره به مدارس و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش استان البرز ابلاغ شد تا دانش آموزان علاقه مند خود را برای شرکت در این جشنواره مهیا کنند.

شاهمرادی با اشاره به محور موضوعات ارائه مقالات گفت: شیوه های زندگی سالم، پیشگیری از رفتارهای پرخطر، پیشگیری از گرایش به دخانیات، سوء مصرف مواد مخدر، خشونت و …. از جمله مهمترین موضوعات این جشنواره بوده است.

رئیس اداره مراقبت از آسیب های اجتماهی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز اظهار داشت: این موضوعات در سه قالب فیلم، عکس و مقاله برای دانش آموزان طراحی شده و دانش آموزان آثار خود را در قالب گروه های دو تا هفت نفره به مدارس ارائه کرده اند.

وی گفت: از تمامی مناطق آموزش و پرورش استان البرز هفت فیلم، ۹۷ عکس و ۴۵ مقاله به دبیرخانه جشنواره نوجوان سالم ارسال شده است که از این میان چهار فیلم، هفت عکس و پنج مقاله در همایش استانی جشنواره نوجوان سالم تجلیل شدند.

رئیس اداره مراقبت از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز اظهار داشت: انتخاب آثار به عنوان برترین ها با اولویت آسیب های اجتماعی استان البرز بوده است.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۹
کد خبر : 15291
بازدیدها: 266

پاسخی بگذارید »