جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانش‌ آموز ساوجی تنها سفیر ایران در اجلاس جهانی سفیران آب

danesheroz1 اسفند ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
دانش‌ آموز ساوجی تنها سفیر ایران در اجلاس جهانی سفیران آب

دانش روز: مدیر آموزش و پرورش ساوه گفت: زهرا خدایی دانش‌ آموز برتر در عرصه پژوهشی تنها سفیر ایران در نخستین اجلاس جهانی سفیران آب در ترکیه است

به گزارش دانش روز، عبدالله سالمی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ساوه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این دانش‌ آموز توانست با ارائه مقاله‌ای با موضوع استفاده بهینه از آب به عنوان سفیر آب انتخاب شده و به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در اولین مجلس جهانی سفیران آب در خردادماه سال آینده به میزبانی کشور ترکیه حضور پیدا می کند.

وی افزود: با تلاش معلمان و کادر آموزشی ساوه دانش‌آموزان این شهرستان توانستند به مدارج و رتبه‌های علمی برتر ملی و بین‌المللی دست یابند.

 مدیر آموزش و پرورش ساوه تصریح کرد: توکل به خدا، اعتماد به نفس بالا و پشتکار قوی دانش‌آموزان و حمایت والدین سبب فراهم شدن زمینه و بستر مطالعه اصولی در بین آنها شده و از این بستر پژوهشگران و مخترعان در عرصه‌های مختلف برمی‌خیزند.

 سالمی با اشاره به وجود دانش آموزان مستعد در ساوه گفت: موفقیت دانش‌آموزان در سطح ملی و بین‌المللی بیانگر وجود استعدادهای درخشان در این شهرستان است.

 وی افزود: طرح زهرا خدایی در دی ماه سال ۹۰با عنوان طرح داناب که مجری آن شرکت آب منطقه‌ای مرکزی بود کلید زده شد.

 مدیر آموزش و پرورش ساوه تصریح کرد: در اجرای این طرح ۶۰ زار دانش آموز ناجی آب در استان تحت پوشش قرار گرفتند و مقدمات اجرای این طرح آغاز شد.

سالمی با اشاره به فعالیت زهرا خدایی گفت: خدایی به عنوان ناجی آب در بخش نوبران ساوه و ارائه مقالات اقدام به وبلاگ‌نویسی کرده و موفق به کسب رتبه دوم وبلاگ‌نویسی در سطح استان مرکزی شد.

منبع: تسنیم

پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۶
کد خبر : 99476
بازدیدها: 371

پاسخی بگذارید »