شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با صدور بیانیه‌ای

دانش‌آموزان هتک حرمت به مرقد صحابه پیامبر(ص) را محکوم کردند

atena92 اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
دانش‌آموزان هتک حرمت به مرقد صحابه پیامبر(ص) را محکوم کردند

اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با صدور بیانیه‌ای هتک حرمت به مرقد حجر بن عدی صحابه پیغمبر(ص) و یار با وفای حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) را محکوم کردند

در بیانیه اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پی هتک حرمت به مرقد حجر بن عدی صحابه پیغمبر(ص) و یار باوفای حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) آمده است: تاریخ ۱۴۰۰ ساله اسلام گواه است که هیچ‌گاه مسلمانان در مواجهه مستقیم و بدون حلیه و حربه و فریب از دشمن خود شکست نخورده و اگر آسیبی به اسلام عزیز رسیده است، ناشی از عدم اتحاد یا ساده لوحی گروهی از مسلمانان و فتنه‌انگیزی دشمنان شیطانی بوده است. چه بسیار مسلمانانی که در طول تاریخ در جنگ با یکدیگر کشته شده‌اند و چه ضربه‌هایی که به  دلیل جنگ و اختلافات داخلی، متوجه اسلام شده است.

در این میدان فرقه ضالّه وهابیت، بازیگر بازی‌های شیطانی دشمنان اسلام و در صدر آنها؛ شیطان خبیث(انگلیس)، صهیونیسم مغضوب (اسرائیل) و استکبار جهانی (آمریکا) است که با حمایت آنها پرورش یافته است و از یک طرف به جان دیگر مسلمانان افتاده و از طرف دیگر با فضاسازی غول تبلیغاتی و رسانه‌ای غرب به عنوان چهره واقعی اسلام به سایر ملت‌ها معرفی می‌شود.

این در حالی است که با اندکی تأمل در مبانی فکری وهابیت و اندیشه‌های مفتی‌های آن، پوچی و بی‌منطقی این فرقه، روشن و آشکار می‌شود.

این بیانیه می‌افزاید: فتاوایی نظیر مباح شمردن خون انسان‌ها و واجب القتل بودن شیعیان، توهین به مقدسات سایر ادیان و تخریب بقاع متبرکه ائمه اطهار و اماکن مقدس برای کسب فیض و مقام بهشت همگی نشان دهنده این واقعیت است که وهابیت پلید نه تنها بویی از اسلام نبرده است که به اساسی‌ترین اصول انسانی هم پایبند نیست.

آنها اظهار ارادت به پیشگاه پاکترین انسان‌ها را شرک می‌دانند اما بردگی و بندگی در مقابل آمریکا و صهیونیسم را شرک نمی‌شمارند!!!

در ادامه این بیانیه آمده است: نبش قبر «حجر بن عدی» از صحابه جلیل القدر پیامبر اکرم (ص) و امیرالمؤمنین حضرت امام علی (ع)، جنایت‌ تازه‌ای است که خوی وحشی‌گری و کینه توزی جاهلانه این قوم گمراه را به رخ می‌کشد و صد البته پاسخ خداوند متعال به این گونه اقدامات احمقانه بسیار کوبنده و سرشار از حکمت است.

ماجرای «حجر بن عدی» حکایت حال تمام شیعیان علی بن ابیطالب (ع) است که حتی پس از صدها سال شهادت و ماندن زیر خاک، بار دیگر آماده جانفشانی مجدد در راه دفاع از حرم مولا و امیرش هست.

ما دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پاسخ به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(حفظه‌الله) اقدام هتاکانه عناصر وهابی را محکوم نموده، بدین وسیله از تمام مسلمان جهان می‌خواهیم که هر چه سریع‌تر برای محکومیت عملی اینگونه اقدامات تفرقه‌انگیز و شیطانی گام بردارند.

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۴
کد خبر : 15593
بازدیدها: 117

پاسخی بگذارید »