جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانشگاه فرهنگ و هنر البرز در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد

danesheroz1 مرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
دانشگاه فرهنگ و هنر البرز در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد

دانش روز: رئیس مرکز آموزش عالی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر البرز از پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی حرفه ای در رشته های مدیریت امور فرهنگی با گرایش برنامه ریزی فرهنگی و روابط عمومی با گرایش امور رسانه خبر داد

به گزارش دانش روز، مهدی عسگری امروز سه شنبه افزود: داوطلبان متقاضی دوره هایکاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی- کاربردی می توانند از ۲۲ مرداد ماه سال جاری بامراجعه به پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرسwww.sanjesh.orgنسبت به مشاهده دفترچه، خریدالکترونیکی کارت اعتباری به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و ثبت ناماقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه پذیرش دوره کارشناسی حرفه ای، بدون کنکور وبر اساس معدل کاردانی انجام می شود، یادآور شد: به پذیرفته شدگان معافیت تحصیلی نیزتعلق می گیرد.

رئیس مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر البرز همچنین افزود: طیگذشت ۱۸ ماه از تأسیس این واحد دانشگاهی، ۱۰ رشته تحصیلی در این مرکز آموزش عالیعلمی- کاربردی فرهنگ و هنر راه اندازی شده است که زمینه مناسبی برای ادامه تحصیلعلاقمندان به رشته های فرهنگی- هنری در سطح استان البرز به شمار میرود.

عسگری در پایان اظهار داشت: اسامی پذیرفته شدگان دوره های کارشناسیدانشگاه جامع علمی- کاربردی نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و شروع کلاس هانیز از اول مهر خواهد بود.

 

شایان ذکر است در خصوص زمان ثبت نام رشته های کاردانی این مرکز نیز به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

هم اکنون دانشگاه علمی- کاربردی فرهنگ و هنرالبرز واقع در عظیمیه کرج در ده کد رشته شامل امور فرهنگی، روابط عمومی، گرافیک،خبرنگاری، عکاسی، نقاشی ایرانی، طراحی لباس، تربیت مربی قرآن، معماری داخلی و فیلمسازی با ظرفیت بالغ بر هزار دانشجو مشغول به فعالیت است.

سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹
کد خبر : 49999
بازدیدها: 455

پاسخی بگذارید »