پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دانشکده بازیهای رایانه ای برای ترم بهمن دانشجو می‌پذیرد

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
دانشکده بازیهای رایانه ای برای ترم بهمن دانشجو می‌پذیرد

دانش روز: دانشکده علمی کاربردی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ترم بهمن ماه سالجاری در سه رشته مرتبط با بازیهای رایانه ای دانشجو می‌پذیرد

 به گزارش دانش روز، اکنون در دانشکده گیم این بنیاد ۷۹ دانشجو در قالب رشته های کارگردانی هنری بازیهای رایانه ای، بازی سازی رایانه ای، طراحی و کارگردانی حرفه ای بازی های رایانه ای در دوره کاردانی مشغول به تحصیل هستند.

حوزه آموزش دانشکده بازیهای رایانه ای (گیم) بنیاد ملی بازی های رایانه ای از ارائه درخواست پذیرش دانشجو برای ترم بهمن ماه ۹۲ به دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد که با موافقت مجموعه یادشده جذب دانشجو در نوبت بهمن ماه انجام خواهد شد.

پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای در نوبت بهمن ماه ۹۲ بر اساس معدل کل و نوع دیپلم و با توجه به اولویت های بومی و غیر بومی صورت می گیرد.

متقاضیان باید به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود در این مرکز اقدام کنند.

دانشکده بازیهای رایانه ای (گیم) بنیاد ملی بازی های رایانه ای سال ۹۱ تاسیس شد و نخستین دانشگاه بازی سازی در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا به شمار می رود.

منبع:مهر

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۴
کد خبر : 71382
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »