چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز / در حاشیه مراسم 22 بهمن

دانش آموزان البرز بار دیگر حماسه ساز شدند

danesheroz7 بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
دانش آموزان البرز بار دیگر حماسه ساز شدند

دانش روز: حضور دانش آموزان نواحی ۴ گانه کرج در راهپیمایی ۲۲ بهمن چشمگیر بود

به گزارش دانش روز، دانش آموزان استان البرز از نواحی ۴ گانه شهر کرج ، به همراه مسئولین مدارس در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شرکت کردند. دانش آموزان مدارس مختلف در مقاطع ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان با به همراه داشتن پلاکاردهایی که شعارها متفاوتی در حمایت از ملت ایران و انقلاب اسلامی در آن ها نقش بسته بودو با سر دادن شعار «مرگ بر فتنه‌گر» و «لبیک یا خامنه‌ای» و شعار «ما تا آخر ایستاده‌ایم»با مشت های گره کرده ، حمایت خود را از انقلاب اسلامی ابراز کردند.

طنین انداز شدن سرود های انقلابی  توسط  این دانش آموزان  در اطراف میدان سپاه جلوه ای به یادماندنی و زیبا  به راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن امسال داده بود.

دانش اموزان کرج با در دست داشتن پرچم سه رنگ  جمهوری اسلامی ایران  و به اهتزاز  در آوردن آن یکدلی خود را در حمایت از رهبر و ملت شریف ایران و انقلابی که سی و ششمین سالگرد خود را جشن میگرفت ، نشان دادند.

دانش آموزان برخی مدارس نیز بصورت یک دست پیشانی بندهای متحدالشکل به پیشانی بسته بودند که شعارهایی روی آن ها نقش بسته بود.

در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در کرج مدارس شاهد عصمت از ناحیه ۳ ، مدرسه سوم شعبان از ناحیه ۴، دبستان خالد اسلامبولی از فاز ۴ مهرشهر ،هنرستان کار و دانش امام خمینی ، دبستان ۱۳ آبان از ناحیه ۱ و … حضور گسترده داشتند.

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۵
کد خبر : 92948
بازدیدها: 437

پاسخی بگذارید »