یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رتبه اول گروه علوم تجربي كنكور ۹۲ :

داشتن هدف مشخص، مهم ترین عامل موفقیتم بود

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
داشتن هدف مشخص، مهم ترین عامل موفقیتم بود

دانش روز: رتبه اول گروه علوم تجربی آزمون سراسری سال ۱۳۹۲، داشتن اهداف مشخص کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت را مهم ترین عامل تلاش و دستیابی به موفقیت خود عنوان کرد

به گزارش دانش روز، «پویا براهیم باستانی» گفت: موفقیت هر فرد، نتیجه عوامل مختلفی است و در مورد من، اول اینکه به درس خواندن و همچنین به درس هایی که می خواندم علاقه زیادی داشتم و مطالب درسی را با علاقه فراوان مطالعه می کردم و ضمن اینکه اهداف مشخصی برای خودم تعیین کرده بودم.
وی درباره اهداف خود اظهار داشت: هدف کوتاه مدت من در درس خواندن، قبولی در کنکور با رتبه بسیار خوب بود و رسیدن به یک شغل دلخواه نیز هدف میان مدتم بود که برای دستیابی به آن تمام سعی و تلاشم را بکار گرفتم.
براهیم باستانی که با دیپلم علوم تجربی، امسال برای اولین بار در کنکور شرکت کرده است، گفت: اوایل سال تحصیلی، روزی شش تا هفت ساعت درس می خواندم که با نزدیک شدن به کنکور، این مدت را به روزی هشت ساعت رساندم و روزهای تعطیل هم تقریبا بین ۱۲ تا ۱۳ ساعت مطالعه درسی داشتم.
وی یادآور شد: در کلاس های کنکور خارج از مدرسه هم شرکت می کردم که البته همه مدرسان آن از دبیران مدرسه خودمان بودند و انگیزه شرکت در این کلاس ها این بود که قبل از ارائه درس در کلاس مدرسه، از قبل با مطالب آن آشنا شویم و در کلاس درس آنها را مرور کنیم.
این رتبه برتر کنکور، درنظر دارد رشته پزشکی دانشگاه تهران را به عنوان اولویت نخست خود انتخاب کند.

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۶
کد خبر : 44971
بازدیدها: 1,655

پاسخی بگذارید »