چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دارندگان ودیعه های حج تمتع ۸۴۹۲۱ تا ۸۴۱۰۱ به کاروان ها مراجعه کنند

28 danesheroz اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۲ ۰

معاون حج سازمان حج و زیارت از فراخوان نوبت سوم ثبت نام در کاروان های حج تمتع از امروز شنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت به مدت یک هفته خبر داد

به گزارش دانش روز ، غلامرضا رضایی  با اعلام این خبر افزود: دارندگان ودیعه های حج تمتع ۸۴.۹.۲۱ تا ۸۴.۱۰.۱ برای ثبت نام به کاروان های معرفی شده در استان و شهرستان ها مراجعه کنند.

معاون حج سازمان حج و زیارت ادامه داد: به مدیران استان این اجازه داده شده است تا از دارندگان فیش های ثبت نامی حج تمتع ۸۴.۹.۲۱ تا ۸۴.۱۰.۱ در ظرفیت های خالی استان و شهرستانی که هنوز تکمیل ظرفیت نشده اند ثبت نام کنند.

وی با اشاره به این که هر ساله این فراخوان برای این که ظرفیت ها تکمیل شود در چند مرحله اعلام می شود اظهار داشت: بنا به ظرفیت هر استان برخی کاروان ها دارای ظرفیت خالی به نسبت زیاد و برخی دارای ظرفیت خالی کم می باشند و در این بین تهران دارای ظرفیت خالی ۱۷۰۰ نفری است.

رضایی خاطر نشان کرد: سازمان حج و زیارت در صدد است با مذاکراتی که با طرف سعودی در حال انجام است برای هزینه های خاصی مثل هزینه بیمه هواپیمای سعودی و هزینه های خدمات تا آن جا که امکان دارد تخفیف دریافت کند و در صورت گرفتن این تخفیفات بلافاصله هزینه های مازادی که زائران هم اکنون در حال پرداخت آن هستند به حساب زائران واریز می کنیم.

شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱
کد خبر : 18308
بازدیدها: 181

پاسخی بگذارید »