جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دادگاه سلمان خان یک بار دیگر به تعویق افتاد

danesheroz1 مرداد ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
دادگاه سلمان خان یک بار دیگر به تعویق افتاد

دانش روز: دادگاه سلمان خان بازیگر مشهور بالیوود به جرم تصادف منجر به قتل، تا ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) به تعویق افتاد.

به گزارش دانش روز،  به نقل از ورایتی، سلمان خان بازیگر هندی که قرار بود برای تصادف منجر به قتلی که یک دهه پیش انجام داده است، بار دیگر دادگاهش به تعویق افتاد.

دادگاهی در بمبئی که قرار است به این پرونده رسیدگی کند، این پرونده را تا ۵ سپتامبر به تعویق انداخت تا یک قاضی جدید به نام دی.دبلیو.دشپاندی به این پرونده رسیدگی کند.

گرچه سلمان خان از حضور در همه مراحل دادگاه معاف شد و در جلسه دیروز دادگاه (دوشنبه) نیز حضور نداشت، اما این موضوع بر بعضی از برنامه های فیلمبرداری او تاثیر گذاشته است. از جمله این که دولت بریتانیا برای فیلمبردای فیلم “کیک” در گلاسکو از دادن ویزا به وی خودداری کرد و سلمان خان از حضور در یک کنسرت در شیکاگو هم باز ماند.

اتهامات ارایه شده علیه او به دلیل تصادفی در ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۲ است. او پنج مرد بی‌خانمان را که کنار خیابان خوابیده بودند زیر گرفت و در این ماجرا یکی از آنها کشته شد. این پرونده در دادگاه‌های مختلف مطرح شد اما سرانجام ماه پیش او به اتهام قتل مقصر شناخته شد و در این صورت باید به مدت ۱۰ سال زندانی شود.

هرچند مطبوعات هندی به این رویه در هند اعتراض دارند و معتقدند با طولانی شدن مراحل بررسی در سیستم قضایی، جرم کم رنگ می شود اما به نظر می رسد این بازیگر این بار با خطری جدی روبه رو است.

علاوه بر فیلم “کیک” که اکنون در مرحله تولید قرار دارد، سلمان خان قرار است مجری برنامه “رییس بزرگ” در یک شبکه تلویزیونی هند باشد. او بازی در فیلم های “روانی” و “هیچ راهی راه من است” را نیز در برنامه هایش دارد.

سلمان خان که یکی از مشهورترین بازیگران بالیوود است در بیش از ۸۰ فیلم هندی بازی کرده که “آماده”، “بادیگارد” و “دابانگ” از جمله آنهاست.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۷
کد خبر : 52318
بازدیدها: 275

پاسخی بگذارید »