شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور جمعیت

خیز سوم حضور مردم البرز درپای صندوق های رای

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
خیز سوم حضور مردم البرز درپای صندوق های رای

دانش روز: همراه با دو مرحله تمدید مهلت قانونی انتخابات، حضور جمعیت درپای صندوق های اخذ رای استان البرز، همچنان سیر صعودی دارد

 اکنون بیشتر رای دهندگان بخصوص کسانی که دارای خودرو هستند با حرکت و سرکشی به شعبه های رای گیری به دنبال شعبه های نسبتا خلوت می گردند تا آرا خود را به صندوقها بریزند. این درحالی است که عصرگاهان با خنک شدن هوا موج سوم حضور جمعیت در پای صندوقهای رای گیری استان البرز بخصوص مرکز آن کرج شروع شده و اغلب شعبه ها با ازدحام مردم مواجه است. عده ای از مردم مومن و مسوولیت شناس البرز که زودتر از آغاز زمان رای گیری در مقابل شعبه ها به انتظار ایستاده بودند همان ابتدا موجب شلوغی شعبه های رای گیری شدند و این ازدحام یک بار دیگر نزدیک ظهر امروز در شعبه ها تکرار شد.
بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از جمعیت دومیلیون و ۵۰۰ هزارنفری البرز
در این دوره از انتخابات واجد شرایط رای دادن هستند ویکهزارو۱۶۱شعبه اخذ رای آرای مردم استان را جمع آوری می کنند. حضور مردم استان البرز امروز درپای صندوق های اخذ رای آنچنان چشمگیروگسترده بود که مسوولان این استان از جمله استاندار البرز را به تحسین وا داشت. استاندار البرز در بازدید از ستاد انتخابات استان گفت: با شور و شوقی که از سوی مردم در ساعات اولیه صبح امروز شاهد بودیم به واقع حماسه سیاسی  با دستان مردم تحقق یافت. اصغر عربیان افزود: خوشبختانه بار دیگر مردم با حضورشان پای صندوق های رای شور ونشاط مضاعفی را به این حماسه بخشیدندو بار دیگر پایبندی خود را به نظام وانقلاب با مهری که در شناسنامه هایشان نشاندندبه اثبات رساندند. وی تاکید کرد: دوام و قوام نظام با حضور و پشتیبانی مردم درپای صندوق های رای به جهانیان نشان داد که ملت ایران اسلامی هیچگاه از آرمانها و ارزشهای خود کوتاه نمی آید.

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۹
کد خبر : 27182
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »