شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خونین ترین مجسمه دنیا +عکس

danesheroz اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

یک معلم هندی به تازگی در اقدامی بسیار عجیب با استفاده از ۱۱ لیتر خون مجسمه ای ساخته است که در نوع خود منحصر به فرد است

مجسمه سازی هنری است که نیاز به تمرین و استعداد بسیاری دارد. همچنین در این هنر باید از مواد اولیه خاصی استفاده کنید اما یک فرد هندی این قانون را زیر پا گذاشته است.

یک معلم هندی که تنها تصاویر آن منتشر شده است و نام اصلی اش منتشر نشده است، دست به کاری بسیار عجیب زده است و مجسمه فرماندار ایالت محل زندگی اش را با ۱۱ لیتر خون ساخته است.

این هندی که معلم تیراندازی است در ایالت “تامیل نادو” زندگی می کند و با استفاده از ۱۱ لیتر خون یخ زده که خودش و ۳۲ نفر از دانش آموزانش این مجسمه را ساخته است و بار دیگر با خون آن را تزئین کرده است.

او بعد از ۸ سال که خون خود را جمع کرده است توانسته بود ۶.۵ لیتر خون جمع آوری کند ولی برای اتمام کارش نیاز به ۴.۵ لیتر دیگر داشته است که دانش آموزانش برای او تهیه کردند.

او می گوید ابتدا طرح های اولیه را ساخته بود و پس از جمع شدن خون آن ها را در قالب ریخته و پس از دوماه نگهداری در ۲۷ درجه سانتی گراد زیر صفر به این شکل در آمده است.

او همچنین هدف اصلی خود را تشویق مردم به اهدای خون اعلام کرده است اما تصمیم گرفته است که این کار را اینگونه انجام دهد. او گفته است اگر ۱۱ لیتر خون بتوان جمع کرد بسیای از بیماران نجات پیدا می کنند.

جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۴
کد خبر : 8206
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »