دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خوشمزه‌ ترین رژیم غذایی مردم در قرن‌ های گذشته

danesheroz1 فروردین ۱۳, ۱۳۹۳ ۰
خوشمزه‌ ترین رژیم غذایی مردم در قرن‌ های گذشته

دانش روز: دانشمندان به تازگی رژیم غذایی افراد در قرن‌ های پیش را مورد مطالعه قرار داده و نتایج شگفت‌ انگیزی بدست آورده‌اند

به گزارش دانش روز، دانشمندان با مطالعه درتاریخ دریافته‌ اند برخی رژیم‌های غذایی افراد در قرن‌های پیش می‌تواند برای تناسب اندام بسیار مفید باشد.
گفتنی است، یکی از مشهورترین رژیم‌غذایی که افراد در قرن ۱۷ میلادی رعایت می‌کرده‌اند، خوردن صبحانه شامل شیر با کیک شکلاتی و خامه فراوان، ناهار پروتئین شامل گوشت مرغ و ماهی به همراه حبوبات و شام سوپ‌های مختلف مانند سوپ سبزیجات بوده است.
افرادی که از این رژیم غذایی عجیب در گذشته پیروی کرده‌ اند تناسب اندام خوبی کسب کرده‌اند.
دانشمندان با مطالعه بر روی این رژیم غذایی دریافته‌اند که در این نوع رژیم به دلیل خوردن کیک در وعده‌ ی صبحانه، اشتهای افراد برای خوردن مجدد کیک و شیرینی در طول روز کاهش می‌یابد و در نتیجه فرد آن افزایش نمی‌یابد.
همچنین پزشکان دریافته‌ اند که در این نوع رژیم به دلیل خوردن غذاهای پرکالری در اوایل صبح چون سوخت و ساز بدن در صبح بیشتر از شب است، بدن با راحتی بیشتری می‌تواند این کالری‌ها را بسوزاند.
پزشکان خوردن غذای کم در وعده‌ی ناهار و شام را در این رژیم غذایی از مزایای آن می‌دانند و امتحان این روش لاغری را به افراد توصیه می‌کنند.
منبع: باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۶
کد خبر : 103845
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »