چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

خود فروشی و بی غیرتی مخملباف تعجب ندارد

danesheroz1 مرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
خود فروشی و بی غیرتی مخملباف تعجب ندارد

دانش روز: عضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آلودگان با آلودگان پیوند برقرار می کنند و مخملباف نمونه آلودگانی است که با هم نوع خودش دم ساز است

به گزارش  دانش روز،  ستار هدایت خواه در گفتگوی در خصوص سفر محسن مخملباف به اسرائیل و تمجید وی از بهائیت اظهار داشت: ایشان گذشته و سوابق خودفروشی و بی غیرتی اش در ابعاد مختلف شناخته شده است و خیلی جای تعجب و شگفتی ندارد که به اسرائیل سفرکرده و از فرقه بهائیت تمجید کرده باشد.

وی ادامه داد: یک اصل قرآنی می فرماید آلودگان با آلودگان پیوند برقرار می کنند و در مقابل خوبان با خوبان پیوند دارند؛ می توان گفت که مخملباف نمونه بارزی از آلودگانی بود که با هم نوع خودش دم ساز شده است.

نماینده سابق مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به نقش مخملباف در فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: مخملباف در جریان فتنه هم دخیل بود کما این که سوابق و مستندات، این را نشان می دهد.

وی افزود: آدم های جهنمی معمولاً با رژیم های جهنمی ارتباط دارند و از باب سنخیت روحی و فکری با هم پیوند می خورند.

هدایت خواه تصریح کرد: خوب است که جوانان ما توجه داشته باشند که اگر کسی از مسیر ولایت و انقلاب منحرف شود، کارش به جایی می رسد که دریوزه گی آلوده ترین  و بدنام ترین ها رژیم ها را خواهد کرد.

وی در پایان گفت: صحبت در خصوص این مسئله از این جهت انجام می گیرد که بعضی ها از آن عبرت بگیرند ولی از لحاظ سیاسی و بازتاب فرهنگی اجتماعی موضوع چندان مهمی نبوده و طبیعی است که چنین آدم هایی با چنین تفکراتی با مخالفین انقلاب ارتباط برقرار کنند

جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۱
کد خبر : 42888
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »