پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خودنمایی مانکن های کاملأ برهنه در بزرگترین خیابان کرج + تصاویر

danesheroz1 بهمن ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
خودنمایی مانکن های کاملأ برهنه در بزرگترین خیابان کرج + تصاویر

دانش روز: بی توجهی یک فروشگاه لباس موجب شد مانکنهای کاملأ برهنه در یکی از بزرگترین و پر ترددترین خیابانهای کرج خودنمایی کرده و مایه سرگرمی جمعی از جوانان و نوجوانان رهگذر شوند.

به گزارش دانش روز، ساعتها این مانکنهای برهنه در معرض دید عموم قرار گرفتند  و موجب تفریح و سرگرمی تعدادی جوان و نوجوان و شرم زنانی شدند که در این مسیر  تردد میکردند. 

دراین سالهای اخیر موج مانکنهای وقیح و بی‌حیا وارد مغازه ها شده است  تا هم افزایش در آمدی باشد برای فروشگاه های کوچک وبزرگ لباس و هم خواسته یا ناخواسته ، عریانی را ترویج کند و متأسفانه تبعات این مسئله مغفول مانده است.

شاید هم مانکن های بی جان سربازان دیگر هجمه فرهنگی باشند که که آمده اند تا نقشه ماهواره ها و فضاهای مجازی را تکمیل کنند و البته که درتغییر سلیقه پوشاک و جلب توجه عابرین به سبک های غربی موفق عمل کرده اند.

برجستگی‌های بدنی این مانکن‌ها وشیوه قرار گرفتن لباس روی آنها باعث می‌شود که ناهنجاری‌های رفتاری و انحرافات اخلاقی به ویژه در نسل جوان بیدار شود که از تبعات افزایش و مد شدن مانکن های فروشگاه، می‌توان به بلوغ زودرس و تحریک جنسی پسران و دختران که از مقابل این مانکن‌ها عبور می‌کنند اشاره کرد.

 چه لزومی دارد که در یک کشور اسلامی سازندگان اینگونه کالاها اندام های محصولات خود را با جزئیات و ظریف کاری های دقیق ساخته و روانه بازار نمایند.

 

ترویج خودنمایی در انظار از همین نقاط به ظاهر کوچک شروع می شود که مورد بی توجهی دست اندرکاران فرهنگی جامعه قرار گرفته است.

منبع: تیتر۱

 

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸
کد خبر : 94393
بازدیدها: 460

پاسخی بگذارید »