شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خودرویی که از وسط نصف می‌شود + عکس

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
خودرویی که از وسط نصف می‌شود + عکس

دانش روز: خودرو وسیله ای است که بر روی ۴ چرخ حرکت می کند و معمولا برای اینکه دارای زیبایی و شکل اصلی باشد به همه این چرخ ها نیاز خواهد داشت اما ایده پردازی و فکر انسان ها با این محدودیت ها کوچک نمی شود و طرح ها هر روز عجیب تر خواهند شد

به گزارش دانش روز،  زمانی که حرف از طرح های آینده خودرو می شود همه به دنبال مشاهده خودرویی هستند که بدنه ای عجیب یا امکاناتی فضایی داشته باشد اما در کنار این موارد، آینده نیازمند خودروهایی است که کمترین فضا را اشغال می کنند در حالی که بیشترین امکانات را دارند.

“اندره کرگر” طراحی است که با ایده ای جالب برای خودروهای آینده وارد این عرصه شده است. او خودرویی را طراحی کرده که از وسط به دو قسمت تبدیل می شود و می تواند تبدیل به دو خودروی متفاوت گردد.

” ۲Wheela” خودرویی است که از نظر فضا میتوانند به اندازه یک ون فضا داشته باشد اما به اندازه یک موتور سه چرخه جا اشغال می کند همچنین با داشتن یکی از این خودروها در اصل دو خودرو خریداری کرده اید و میتوان به طور جداگانه از ان ها استفاده کرد.

در هر دو طرف این طرح موتورهای الکتریکی وجود دارد و میان آن نیز چند بست قرار گرفته است که می تواند باعث بهم چسبیدن دو طرف خودرو شود یا اینکه با آزاد سازی آن، خودروها نیز از هم جدا می شوند. این طرح در آینده می تواند به عنوان یکی از ایده های جالب و پرفروش باشد و قرار است تا قبل سال ۲۰۱۷ نمونه هایی از آن وارد بازار شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰
کد خبر : 50175
بازدیدها: 262

پاسخی بگذارید »