یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش اختصاص دانش روز از راهپیمایی شهروندان کرج

خلق حماسه‌ای دیگر از سوی کرجی‌ها؛ این‌بار در حمایت از فلسطین

danesheroz7 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
خلق حماسه‌ای دیگر از سوی کرجی‌ها؛ این‌بار در حمایت از فلسطین

دانش روز:کلانشهر کرج امروز میزبان روزه دارانی بود که با حضور پر شور خود در روز جهانی قدس شریف مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و مسلمین کوبیدند

به گزارش خبرنگار سیاسی دانش روز از کرج ، مراسم راهپیمایی روز قدس که همه ساله همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار میشود ، از ساعت ۱۰.۳۰ امروز صبح در سراسرکشور عزیزمان ایران برگزار شد.مردم شریف استان البرز نیز حضور پر رنگی در این مراسم با شکوه داشتند که گزارش آن در زیر آمده است:

حضور گسترده از ساعات قبل
در حالی که هنوز چند ساعت به آغاز رسمی مراسم راهپیمایی زمان باقی مانده بود ملت همیشه در صحنه اندک اندک به خیل جمعیتی که حضور قابل توجهی در مسیر اصلی راهپیمایی دارشتند، میپیوستند. مردمی که متشکل از پیر و جوان، زن و مرد، طلبه و روحانی،مسئولان استان البرز، ورزشکاران، هنرمندان، فرهنگیان و دانشجویان و دیگر اقشار بودند.
نوجوانان و دانش آموزان دست نوشته هایی با مضمون مرگ بر صهیونیست در دست داشتند و آماده حضور پر اشتیاق در راهپیمایی روز قدس بودند.برخی از این نوجوانان نیز با در دست داشتن پرچم های حزب الله لبنان و فلسطین حمایت خود را از مسلمانان مظلوم این کشورها اعلام میکردند.
هم‌چنین تصاویری از امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، امام موسی صدر، سید حسن نصرالله و شیخ احمد یاسین در دست راهپیمایان دیده می‌شد.راهپیمایی
حضور گسترده خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران در راهپیمایی امروز بسیار چشمگیر بود.خبرنگاران و گزارشگرانی که از هیجان ملت شریف ایران در شهر کرج و در این راهپیمایی در حال تهیه خبر بودند.

راهپیمایی روز قدس
شعارهای کوبنده همراه با مشت های گره کرده مردم شریف کرج
خیابان های اطراف مصلی کرج مملو روزه دارانی بود که با سر دادن شعارهایی نظیر “فلسطین پیروز است، اسرائیل نابود است” ، “مذاکرات سازش محکوم است، محکوم است” ، “ایران بدون غزه و لبنان را نمی‌خواهم”، “اسرائیل طمع‌کار دشمن مسلمین است” و ” روز جهانی قدس سفارش امام است ” و دیگر شعارهای کوبنده بر ضد رژیم اشغالگر ، بیزاری خود را از اسرائیل و آمریکا که پایه های اصلی این جنایت هستند نشان میدهند.
در حالی که در فصل تعطیلات دانشگاه ها هستیم، اما در این راهپیمایی حضور دانشجویان هم قابل توجه بود. همچنین مسئولان ،علما، فضلا، اعضای جدید شورای شهر استان البرز همراه با آحاد مردم حضور پررنگی را به ثبت رساندند. سردار احمد علی گودرزی، فرمانده انتظامی کل استان البرز که از میدان توحید به جمع مردم پیوسته بود، اظهار داشت: خوشبختانه مردم ایران یک بار دیگر حماسه خلق کردند و با حضور در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که در گرما و سرما حامی مردم مظلوم فلسطین هستند. من و سایر همکارانم هم در کنار مردم حاضر شدیم تا حمایت خود را نشان دهیراهپیماییم.

حضور پر رنگ ورزشی ها
ورزشکاران استان البرز هم مانند سایر مردم صبح امروز با حضور در راهپیمایی روز قدس و با مشت‌های گره کرده همپای مردم این استان به صحنه آمدند و اعلام کردند که هرگز دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین بر نخواهند داشت. ورزشکاران با در دست داشتن پلاکادرهایی با مضامین مختلف اعلام کردند که رژیم صهیونیستی تصرف سرزمین فلسطین را به گور خواهد برد و هرگز نخواهد توانست ملت فلسطین را از سرزمینشان دور کند.

 

راهپیمایی روز قدس
علیرضا جوانمردی، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز که در جمع راهپیمایان حضور داشت با اعلام اینکه بیش از یک هزار نفر از ورزشکاران در استان البرز در این راهپیمایی حضور داشتند، افزود: ملت مظلوم فلسطین بدانند که ما نیز برای حمایت و پشتیبانی آنان حاضریم دست از جان خود بکشیم و با دشمنان سرزمین فلسطین به مبارزه بپردازیم.
وی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی بداند که ملت‌های مسلمان به ویژه ملت غیور،‌ شجاع، دلاور و همیشه در صحنه ایران اسلامی هرگز مردم فلسطین را فراموش نخواهد کرد.
محمود دادگو، رئیس شورای اسلامی شهر کرج، یکی از مسئولان حاضر در راهپیمایی عظیم کرجی‌ها بود؛ وی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: روز قدس، روز همبستگی جهان اسلام و تمام آزادی‌خواهان عالم با مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین است. حضور مردم و حمایت آنها از مردم مظلوم فلسطین مشت محکمی بر دهان استکبار است. در این روز قدرت نمایی اسلام در مقابل استکبار جهانی و اعلام انزجار از رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی و حامیان جنایتکار آن به جهانیان اعلام می‌شود.
سردار بهنام حسینی‌مطلق، فرمانده سپاه استان البرز هم در حاشیه این مراسم خاطرنشان کرد: روز قدس روز سرنوشت‌سازی برای ملت فلسطین و یادگاری به جا مانده از امام (ره) است که خیرات و برکات بسیاری را به ارمغان می‌آورد. بیداری اسلامی در جهان عرصه را برای اسرائیل تنگ کرده و از این جهت است که بر شدت ظلم خود می‌افزاید.
ملت مؤمن، انقلابی و روزه دار شهر کرج در برهه ای که نظام سلطه و استکبار جهانی با فتنه انگیزی درکشورهای اسلامی، قصد تضعیف اسلام و جبهه بیداری اسلامی را دارد ، با شناخت درست و درک لحظه ها و بصیرت خود، پرشورتر ازسال های قبل حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافتند تا همصدا و همدل با سایر مسلمانان دردیگر بلاد اسلامی درخشیده باشند و پرچم اسلام و مسلمین را در سراسر جهان برافراشته کنند.

راهپیمایی

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۰
کد خبر : 45571
بازدیدها: 333

پاسخی بگذارید »