چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خسته‌شدگان از انقلاب پیشرفت را در سازش و تعامل با استکبار می‌دانند

28 danesheroz اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
خسته‌شدگان از انقلاب پیشرفت را در سازش و تعامل با استکبار می‌دانند

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خسته شدگان از انقلاب، پیشرفت را در سازش و تعامل با ابرقدرت ها و استکبار می‌دانند، بر خلاف مشی امام و ولایت که پیشرفت را در گرو مقاومت و ایستادگی می‌دانند

به گزارش دانش روز به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج ، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بسیجیان کارخانه ماشین سازی تبریز گفت: نامگذاری سالها از سوی رهبر معظم انقلاب فرصتی است برای توجه بیشتر به وظایفی که برای تعالی کشور نیاز داریم.

نقدی پیشرفت‌های ایران در تمامی عرصه‌ها را ثمره خداباوری و همراهی علم و ایمان دانست و اظهار داشت: در تفکر اسلامی دنیا مزرعه آخرت است که باید برای قرب به خدا، از کشتگاه دنیا استفاده کرد و پیشرفت مادی و معنوی را توأمان داشت.

وی ملت ایران را شایسته ترین افراد برای بهره گیری از همه نعمت ها عنوان کرد و افزود: خسته شدگان از انقلاب، پیشرفت را در سازش و تعامل با ابرقدرت ها و استکبار می‌دانند بر خلاف مشی امام و ولایت که پیشرفت را در گرو مقاومت و ایستادگی می دانند همانطور که از ابتدای انقلاب تا کنون پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

نقدی با اشاره به وضعیت ایران در قبل و بعد از انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف تصریح کرد: نتیجه سازش با آمریکا بی محتوایی، فقر و ناتوانی جهانی مانند دوران سیاه پهلوی خواهد بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین رمز موفقیت در صنعت را پیوند حلقه‌های تربیتی صالحین با محیط کار و تلاش دانست و ادامه داد: با تاسی از رزمندگان در دفاع مقدس، شیران روز و زاهدان شب بودند یقینا می توان با کار تربیتی و ارزشی در محیط کار به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

وی هنر اصلی یک مدیر را پیشرفت با حفظ عزت و سربلندی عنوان و خاطرنشان کرد: رییس جمهور اصلح کسی است که در مدیریت عالی به اقتصاد مقاومتی فکر کند و حتی تحریم را برای رشد استعدادها یک فرصت تلقی کند همانطور که تا کنون تحریم ها سبب خودکفایی و پیشرفت های چشمگیر در صنایع و علوم در کشور شده و امروز در اغلب علوم در رده های اول جهان هستیم.

نقدی نیاز کشور را دولتی دانست که نخواهد برای رفاه مردم؛ شرافت، عزت و استقلال ملت را بفروشد و درادامه تصریح کرد: پیوند صنعت و دانشگاه کلید پیشرفت صنعت است و در این میان ماشین سازی از صنایع زیربنایی است که می تواند مادر تحولات در صنایع کشور باشد.

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۱
کد خبر : 18552
بازدیدها: 260

پاسخی بگذارید »