دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خرید کارت اعتباری انتخاب رشته مجازی کنکور ۹۲

danesheroz1 مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
خرید کارت اعتباری انتخاب رشته مجازی کنکور ۹۲

دانش روز: امکان خرید اینترنتی کارت اعتباری نرم‌افزار راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی برای کنکور ۹۲ فراهم شد و داوطلبان می توانند با ورودی به سایت سازمان سنجش کارت اعتباری را خریداری کنند

به گزارش دانش روز، به ازای هر گروه آزمایشی یک شماره سریال و رمز عبور در اختیار داوطلب قرار می‌گیرد که فقط مخصوص استفاده از نرم‌افزار انتخاب رشته‌های تحصیلی یک گروه آزمایشی است.

هزینه خرید هر کارت اعتباری ۱۰ هزار تومان است و داوطلب پس از خرید کارت باید اطلاعات درخواست شده را در سیستم نرم‌افزاری راهنمای انتخاب رشته و در گروه آزمایشی مورد نظر وارد کند و در صورت صحت اطلاعات، به وی اجازه استفاده از سیستم داده می‌شود و سپس اطلاعات کارت اعتباری راهنمای انتخاب رشته از داوطلب خواسته می‌شود که باید این اطلاعات وارد شده و در صورت صحت اطلاعات، این کارت اعتباری به اطلاعات داوطلب در گروه آزمایشی مورد نظر اختصاص یابد.

نرم‌افزار راهنمای انتخاب رشته حداکثر تا ۲۵۰ کد رشته محل را به داوطلب نمایش می‌دهد و قابلیت جست‌وجو و محدود کردن اطلاعات کد رشته محل‌ها را بر اساس شرایط مورد نظر داوطلب را دارد که در رشته‌های ارائه شده تقریبا از بالا به پایین شانس قبولی اضافه می‌شود.

این نرم‌افزار با استفاده از اطلاعات علمی داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۲ و کد رشته محل‌های داوطلبان مشابه آزمون سراسری سال ۹۱ و با رعایت تمامی شرایط و ضوابط، رشته‌هایی را که شانس قبولی در آنها بیشتر است به داوطلب معرفی می‌کند.

داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی نشده‌اند یا در دوره‌های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ثبت‌نام کرده‌اند، امکان استفاده از نرم‌افزار انتخاب رشته‌های تحصیلی را ندارند.

داوطلبان باید دقت داشته باشند که تنها سند انتخاب کد رشته‌ محل‌های تحصیلی و ضوابط مربوط منحصرا دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) آزمون سراسری سال ۹۲ گروه آزمایشی و یا گروه‌های آزمایشی مربوطه است،

منبع:مهر

یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۱
کد خبر : 46553
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »