شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خروج آب آتش‌ زا از شیرآب + عکس

danesheroz1 آذر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
خروج آب آتش‌ زا از شیرآب + عکس

دانش روز: یک خانواده اهل «دیکسی» در ایالت «لوئیزانا»ی آمریکا وقتی متوجه شدند آبی که از مشاهده صحنه شعله‌ور شدن آبی که از شیر آب منزلشان خارج می‌شود، شوکه شدند

به گزارش دانش روز، رسانه‌ های محلی این ایالت گزارش دادند که این خانواده حدود یک سال با آب لوله‌کشی خود مشکلات مختلفی داشتند اما هیچکدام از این مشکلات تا قبل از کشف جدید دختر خانواده تا این حد برای آنها مشکل‌ساز نشده بود.

«خانواده پارکرز»، دو واحد مسکونی در ملک شخصی خود دارند که برای هر دو واحد یک چاه آب مشترک وجود دارد. «سارا» دختر خانواده به واحد دوم یعنی محل زندگی برادرش رفته و پس از امتحان آب لوله‌کشی منزل وی متوجه شد که این آب به حدی قابلیت اشتعال دارد که شعله آتش به سرعت پرده توری آشپزخانه را مشتعل می‌کند.

علاوه بر این «میگان پارکر»، ۱۷ ساله از اعضای این خانواده در هنگام شستن ظرف‌ها دچار ضعف شدید شده بود که پزشکان علت آن را متوجه نشدند اما بعد معلوم شد که عامل آن استنشاق گاز متان بوده است.

این خانواده متوجه شدند به داخل چاه آب منزل آنها، گاز متان نفوذ کرده که به نظر آنها عامل آن، حفاری‌های نفتی یک کمپانی در نزدیکی منزل آنها است. این خانواده فعلا استفاده از آب چاه خصوصی خود را متوقف کرده و به استفاده از آب لوله‌کشی شهری روی بیاورند.

منبع: ایسنا

پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۷
کد خبر : 78075
بازدیدها: 328

پاسخی بگذارید »