پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام والمسلمین ایت الله کازرونی:

خدمت به مردم نباید با غرور همراه شود

danesheroz7 شهریور ۴, ۱۳۹۲ ۰
خدمت به مردم نباید با غرور همراه شود

دانش روز: امام جمعه کرج گفت: در خدمت گذاری به خلق نباید مغرور شویم

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام والمسلمین آیت الله کازرونی ، امام جمعه کرج امروز در جشنواره شهید رجایی که در سالن همایش های باشگاه میلاد برگزار شد،  ضمن تبریک روز کارمند به تمامی کارمندان وظیفه شناس استان البرز اظهار داشت: حل کردن مشکلات ملت از هر عبادتی مهم تر است همان طور که امام صادق در حدیثی میفرمایند: مسلمانی که گره از کار مسلمان باز کند از ۷۰ بار دور بیت الله چرخیدن ارج دارد.

امام جمعه کرج ادامه داد: ملت شریف ایران همیشه قانع بوده اند و وظیفه تمام مدیران ارشد استان است که از جان و دل برای این مردم مایه بگذارند و البته نباید در این راه به هیچ وجه از مسیر ولایت فاصله بگیرند. کسانی که از خط رهبری و ولایت فاصله نمی گیرند عاقبت خوبی دارند.

کازرونی در پایان سخنانش به تکریم شخصیت والای شهید رجایی پرداخت و گفت: مهم ترین عامل موفقیت شهید رجایی این بود که او هرگز غرور نشد، و جایگاه اجتماعی او هرگز او را از مسیر اصلی که راه امام  و ولایت بود به بیراه نکشاند. اگر امروز به مناسبت روز شهادتش بعد از گذشت سالیان هنوز بزرگذاشت برگزار میشود به این دلیل است که او همیشه و در تمام مراحل خدمت ، خود را وقف مردم کرد.

دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶
کد خبر : 54528
بازدیدها: 425

پاسخی بگذارید »