سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

یک افغانی مدعی خدایی:

خدای افغانی در خدمت تروریست های سلفی!

danesheroz1 مهر ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
خدای افغانی در خدمت تروریست های سلفی!

دانش روز: اخیراً فردی در یکی از ایالت های افغانستان با گمراه کردن مردم ادعای خدایی نموده و به این طریق تاکنون عده زیادی را به سمت خود کشانده و برای خود کسب و کاری به هم زده است

به گزارش دانش روز، چندی است که کلیپی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که پرده از اقدامی تکان دهنده بر می دارد ، در این کلیپ فردی را مشاهده می کنید که ادعای خدایی کرده و افرادی هم برای نشان دادن احترام به وی به دست و پای او افتاده و از او نذر و نیاز می طلبند و به سویش سجده می کنند.
خواندن مناجاتی به زبان عربی و قرائت عبارات مناجات‌های اهل بیت(ع) با خداوند از جمله ” یا الهی و ربی! یا رب العالمین! یا من خلَقَنی! یا عُدتی فی شدتی! و یا مونسی فی وحشتی! ” و نیز سجده دسته‌جمعی مریدان به سوی این مدعی خدایی صحنه های جالب و تکان دهنده ای را پدید آورده است.
این فرد که ارتباط پنهانی فراوانی با شیخ نشین های تکفیری ِ سلفی حاشیه خلیج فارس دارد ، با این اقدام ضمن فریفتن افراد کوته فکر ، از این طریق نیروی انسانی لازم برای اقدامات تروریستی جذب می نماید.
گفتنی‌است، ادعای خدایی در حالی از سوی این فرد مطرح شده که ادعا در این سطح ، تاکنون بسیار کم‌سابقه بوده و مدعیان معمولاً با در نظر گرفتن سطح شعور فریب‌خوردگان، تنها به طرح ادعای ارتباط دائمی با اولیای دین و یا امام زمان (عج) بسنده کرده و یا به طرح ادعای نمایندگی از سوی یک پیامبر شاخص، اکتفا می‌کردند .
گفتنی است چندی پیش نیز فردی در خوزستان ، ادعای خدایی کرده بود که خوشبختانه با اقدام جدی و به هنگام وزارت اطلاعات این فرد دستگیر و روانه زندان شد.

لازم به ذکر است که سایت قم فردا به جهت جلوگیری از نشر و ترویج خرافات و بدعت ها از نمایش کلیپ تصویری فعالیت های این فرد خودداری کرده و تنها به انتشار چند عکس ، بسنده می کند.

منبع:قم فردا
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۷
کد خبر : 65830
بازدیدها: 179

پاسخی بگذارید »