جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خداحافظی وزنه بردار ملی پوش البرزی از دنیای قهرمانی

danesheroz1 تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
خداحافظی وزنه بردار ملی پوش البرزی از دنیای قهرمانی

دانش روز: محسن بیرانوند وزنه بردار ملی پوش البرزی در دسته ۱۰۵ کیلو گرم، از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد

  به گزارش دانش روز، بیرانوند اظهار کرد: آسیب دیدگی از ناحیه کتف و میسر نبودن انجام برنامه های اردویی و تمرینات که لازمه رقابت است از جمله علل این خدا حافظی است .

وی اضافه کرد: اکنون ۳۲ سال دارم و ۲۴ سال است که در این رشته ورزشی فعالیت و ۱۲ سال عضوم تیم ملی بوده ام که نایب قهرمانی دانشجویان جهان در سال ۲۰۰۳ ایتالیا در وزن ۱۰۵ کیلوگرم را در کارنامه ورزشی خود دارم .

بیرانوند بیان کرد: در رقابت های آسیایی چین در سال ۲۰۰۳ اول شدم ، در رقابت بین المللی آمارات متحده عربی در دبی سال ۲۰۰۵ مقام دوم را کسب کردم ودر سال ۲۰۰۹ در مسابقات قزاقستان مقام سوم را به خود اختصاص دادم .

وی اظهار کرد: : بعد از سالها تصمیم گرفتم بی سر و صدا و به دور از حاشیه خداحافظی کنم و حالا با همه توان در خدمت جوانان البرز هستم و تمام تلاشم را بکار خواهم بست تا زمینه رشد رشته وزنه برداری در این استان بیش از پیش فراهم شود.

بیرانوند که اکنون سمت نایب رئیس هیات وزنه برداری استان البرز را برعهده دارد، گفت: با وجود وزنه برداران پر آتیه ای مانند همایون تیموری، رضا آقازاده، صالح چراغی و … در استان البرز و با حمایت های حسین عطایی رئیس هیات در حال مهیا کردن زیر ساخت ها و سخت افزارهای لازم برای وزنه برداری استان هستیم.

وی بیان کرد: استان البرز دارای استعدادهای خوبی در ورزش وزنه برداری است که با کمی رسیدگی، توجه و برنامه ریزی صحیح می تواند به یکی از قطب های وزنه برداری کشور تبدیل شود.

بیرانوند در پایان با اشاره به مربیگری و هدایت تیم استان البرز توسط مهدی پانزوان اظهار کرد: این مربی دارای کوله باری از تجربه است و امیدواریم تیم وزنه برداری استان در مسابقات قهرمانی کشور نتایج خیلی خوبی بگیرد.

منبع:ایرنا

شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۶
کد خبر : 36955
بازدیدها: 249

پاسخی بگذارید »