پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خبر خوش وزیر آموزش و پرورش برای فرهنگیان

danesheroz1 فروردین ۱, ۱۳۹۳ ۰
خبر خوش وزیر آموزش و پرورش برای فرهنگیان

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش انجام صحیح وظایف مسوولان آموزش و پرورش را بهترین خبر خوش نوروزی برای فرهنگیان اعلام کرد و گفت: در وزارت آموزش و پرورش مهمترین نکته انجام وظیفه مسئولان به بهترین شکل ممکن برای فرهنگیان است و اگر وظایف تعریف شده بدرستی انجام شود، مشکلات از بین خواهد رفت

 به گزارش دانش روز، علی اصغر فانی درباره خبر خوش نوروزی برای فرهنگیان با بیان این مطلب افزود: من همه تلاشم را می کنم تا وظایف محول شده را بدرستی انجام دهم. انجام وظیفه صحیح قطعاً منجر به شادی فرهنگیان خواهد شد.

فانی ادامه داد: دستورالعمل افزایش حقوق فرهنگیان در سال آینده ابلاغ شده است و این نیز می تواند خبری خوش برای معلمان باشد.

فانی درباره نحوه ساماندهی نیروی انسانی در سال آینده گفت: سیاست ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی و آموزش های جدید ضمن خدمت معلمان به منظور آماده سازی آنها برای تدریس از سال آینده قطعاً اجرا می شود.

به گفته وی، در بخش بهسازی باید آموزش های ضمن خدمت به معلمان داده شود تا هر کدام از آنها را نسبت به کاری که انجام می دهند، آماده کنیم. برای این بخش طرح هایی در نظر گرفته شده و مطالب و محتوای آموزش ضمن خدمت متناسب با سیاست ها و برنامه های آموزشی تدوین می شود.

منبع:

جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۶
کد خبر : 99848
بازدیدها: 312

پاسخی بگذارید »