پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خبر خوش فانی برای دانش‌آموزان

danesheroz شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
خبر خوش فانی برای دانش‌آموزان

دانش روز : سرپرست وزارت‌ آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی جدید تلاش می‌کنیم تا فضای شادمانی و فعالیت‌های فوق‌برنامه در مدارس نسبت به سال‌های قبل توسعه یابد

به گزارش دانش روز ، علی‌اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم جشن شکوفه‌ها و آغاز سال تحصیلی دانش‌آموزان کلاس اول دبستان در دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا واقع در اسلامشهر اظهار داشت: در سال حماسه سیاسی با حضور رئیس‌جمهور و شعار اعتدال، تدبیر و امید سال تحصیلی را آغاز خواهیم کرد.

وی افزود: همکاران ما از ۶ ماه پیش برای آغاز سال تحصیلی جدید تلاش‌های خود را شروع کردند تا امروز زمینه بازگشایی مدارس فراهم شود، امسال یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز کلاس‌ اولی وارد مدرسه می‌شوند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تمام دست‌اندرکاران مدارس آماده هستند تا در خدمت دانش‌آموزان باشند خطاب به دانش‌آموزان گفت: قدر عمر خود را بدانید و در جهت کسب علم تلاش کنید. ما نیز تلاش می‌کنیم تعلیم و تربیت اسلامی را برای آینده‌سازان ایران اسلامی در مدارس فراهم کنیم.

فانی ادامه داد: امیدوارم شما عزیزان که فرزندان این ملت و امید مقام معظم رهبری و ایران اسلامی هستید در مدارس به سمتی تربیت شوید که ایران در دنیا و منطقه طی سال‌های آینده سرآمد شود امروز تمام مسئولان کشور به شما امید بسته‌اند و همانگونه که امام خمینی فرمودند ابتدایی اولویت است، دانشگاه زیر است.

وی بیان کرد: از خانواده‌ها می‌خواهیم تا ارتباطشان را با مدرسه قطع نکنند و به ما در تربیت فرزندانشان کمک کنند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با اعلام یک خبر خوش به دانش‌آموزان گفت: تلاش می‌کنیم در سال تحصلی جاری با همفکری و کمک معلمان در مدارس شادمانی، بازی و کارهای فوق برنامه نسبت به سال‌های قبل توسعه یابد به‌گونه‌ای که امید در میان خانواده‌ها و دانش‌آموزان گسترش یابد.

 

 

مرجع : تسنیم

یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۵
کد خبر : 61635
بازدیدها: 565

پاسخی بگذارید »