شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خاکسپاری با لودر

danesheroz1 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
خاکسپاری با لودر

دانش روز: مراسم خاکسپاری برای احترام گذاشتن به مردگان انجام می شود و معمولا در هر قوم و سنتی به یک سبک خاص این کار انجام می شود. در میان مسیحیان خودرویی تابوت را تا مزار آورده و سپس ان را درون زمین قرار می دهند

به گزارش دانش روز، مراسم خاگسپاری معمولا با سبک خاصی انجام می شود و مردگان دارای احترمی ویژه هستند اما چندی پیش در انگلستان مراسمی جالب و البته عجیب برگزار شد و در آن لدر نقش اول را ایفا می کرد.

“بیلی جونز” یک راننده قدیمی لدر است که به مدت ۴۰ سال در این شغل حضور داشت. او در طول زندگی کاری اش علاقه خاصی به لدرش داشت به طوری که حاضر نشد پس از بازنشستگی نیز ان را فروخته و خرج زندگی اش کند.این مرد چندی پیش در سن ۸۳ سالگی جانش را از دست داد و البته مراسمی جالب برای او برگزار کردند. خانواده او تصمیم گرفتند پدرشان را با لدر به مراسم خاک سپاری ببرند تا این وسیله محبوبش نیز در انی مراسم شرکت داشته باشد.

دختر او در مورد این حرکت گفته است، پردشان همیشه دوست داشت تا با لدر کشته شود یا اینکه با این وسیله به مراسم برده شود. این مراسم که به خاکسپاری لدری مشهور شده است به عنوان یکی از جالب ترین مراسم های خاکسپاری دنیا شناخته می شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۵:۵۴
کد خبر : 57123
بازدیدها: 280

پاسخی بگذارید »