پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خانه سرایدار جوان مدرسه بستک + تصاویر

danesheroz1 دی ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
خانه سرایدار جوان مدرسه بستک + تصاویر

دانش روز: سعی کرد با تلفن همراهش شماره چند تن از آشنایان را بگیرد اما تلفن ها آنتن نمی داد و همچنان در خانه سرایداری مدرسه شهید رجایی بستک زندانی شده بود

 به گزارش دانش روز، زلزله که آمد، آقای ابراهیم پور در خانه بود؛ دیوارها به لرزه در آمده بودند و گرد و خاک ناشی از فرو ریختن بخشی از دیوار خانه، نفس کشیدن را برایش سخت کرده بود.

به سختی خود را به درِ خانه رساند و سعی کرد آن را باز کند اما تلاشش نافرجام بود؛ بعد از تلاش های مکرر و زمانی که دیگر به نفس نفس افتاده بود، مطمئن شد که در خانه گیر کرده است.

سعی کرد با تلفن همراهش شماره چند تن از آشنایان را بگیرد اما تلفن ها آنتن نمی داد و همچنان در خانه سرایداری مدرسه شهید رجایی بستک زندانی شده بود.

آقای ابراهیم پور که ۲۵ سال دارد و ۴ سال پیش ازدواج کرده است، می گوید: همسرم تازه زایمان کرده است و خدا به ما فرزند دختری عطا کرده است؛ آن روز همسرم در خانه پدرش بود و من در خانه تنها بودم.

وی ادامه می دهد: نمی دانم دقیقاً چند ساعت پس از زلزله در خانه محبوس بودم اما در نهایت پسردایی ام نجاتم داد و الان خانه را که به شدت آسیب دیده است، تخلیه کردیم.

مدرسه شهید رجایی قدمت بیش از ۴۰ سال دارد و در زلزله اخیر شهر بستک مدرسه آسیب بسیار زیادی دیده است؛ به طوری که هر لحظه، امکان فرو ریختن مدرسه و خانه سرایداری وجود دارد.

تصاویر از مریم عابدینی/فارس

یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
کد خبر : 87158
بازدیدها: 348

پاسخی بگذارید »