دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خانه‌ای تاشو مخصوص دانش آموزان + عکس

danesheroz1 شهریور ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
خانه‌ای تاشو مخصوص دانش آموزان + عکس

دانش روز: دانش آموزان همیشه به محیطی آرام و البته ساده برای درس خواندن نیاز دارند از این رو کتابخانه به آن ها پیشنهاد می شود اما عده ای هستند که نمیتواند در کتابخانه آنطور که باید درس بخوانند به همین جهت کتابخانه نیز محل مناسبی حساب نمی شود

به گزارش دانش روز،  چند سالی است که طراحان در حال کار بر روی خانه های تاشو هستند. تا به حال طرح های بسیاری برای این خانه ها ارائه شده است که وجه اشتراک تمامی آن ها را می توان در قابلیت حمل‌ونقل و سادگی آن ها دانست.شرکت طراحی “تنگبوم” به تازگی خانه ای تاشو ساخته است که مخصوص دانش آموزان و افرادی می باشد که قصد درس خواندن دارند. این خانه کاملا تاشو و قابل حمل است همچنین از جنسی ساخته شده است که می تواند به راحتی بازیافت شود.

این خانه های ۱۰ متر مربعی با تمامی امکانات ساخته شده اند به طوری که مودم های وایرلس، اینترنت پر سرعت، پریز برق، لوله کشی آب در آن ها تعبیه شده است. این خانه انرژی مورد نیاز خود را به صورت خورشیدی تامین می کند.

خانه های دانش آموزی محیطی آرام را ایجاد می کنند که فرد بتواند به راحتی مطالعه کند همچنین این خانه باعث می شود تا یک دانش آموز بتواند به راحتی در محیطی ساکت زندگی کرده و تنها درس بخواند. این خانه ها قرار است تا اواخر سال ۲۰۱۴ وارد بازار شوند.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۹
کد خبر : 61575
بازدیدها: 390

پاسخی بگذارید »