دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

خانم مصطفوی! رابطه شما با رهبری چیست؟

danesheroz خرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
خانم مصطفوی! رابطه شما با رهبری چیست؟

خانم مصطفوی! رابطه شما با رهبری رابطه امام و امت است نه خواهر و برادر

خانم زهرا مصطفوی!

اخیراً در نامه ای خطاب به حضرت امام خامنه ای و در مقام دفاع از صلاحیت آقای هاشمی رفسنجانی جهت کاندیداتوری ریاست جمهوری یازدهم، خواهرانه تذکر داده اید! که اشتباه رخ داده در تصمیم شورای نگهبان را تصحیح نمایند. نگارنده در این وجیزه قصد بررسی درستی یا نادرستی عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی را ندارد اما منظور و هدف این نوشته نکته ای است که شما در نامه تان آورده اید، که همان کلمه “خواهرانه” می باشد.

شما در نامه تان امام خامنه ای را “ولی فقیه” و” رهبری انقلاب” خطاب نموده اید. روی سخن نگارنده به این است که اگر طبق مطالب نامه تان، امام خامنه ای را ولی فقیه و رهبر انقلاب می شناسید که دیگر بکار بردن عبارت “خواهرانه” محلی از اعراب ندارد. بزرگترین اشتباه و ظلم امت به ولی فقیه و امام جامعه این است که امت و پیروان، خود را برادر، خواهر و یا فرزند این جایگاه تصور نماید.

بدانید که رابطه ولایت با ما در مقام امام و مأموم است؛ این رابطه، رابطه مطاع و مطیع، رابطه مقلَد و مقلِد است.

تصور اشتباهی که عموما خود آقای هاشمی رفسنجانی به آن مبتلا هستند و خود را برادر رهبر انقلاب خطاب می کنند!! و یا حتی برخی از مسئولین از جمله آقای احمدی نژاد ـ که رابطه خود را با امام جامعه رابطه پدر – فرزندی می پندارند.

خواهر گرامی، خانم مصطفوی!

رابطه امام و امت هیچگاه به مقام “پدر ـ فرزندی”، “برادر ـ برادری” و “برادر ـ خواهری” قابل تنزل نمی باشد و بدانید که رابطه ولایت با ما در مقام امام و مأموم است؛ این رابطه، رابطه مطاع و مطیع، رابطه مقلَد و مقلِد است.

حال تکلیف خود را با نامه تان مشخص نمایید، که آیا ولی فقیه برادر شماست، یا امامتان؟

اگر پاسخ “امام” است که همان بهتر کلمه “خواهرانه” را از نامه تان حذف نمایید، و اگر پاسخ “برادر” است، لطفا کلمه “ولی فقیه” را از نامه تان حذف نمایید.

منبع: افق های روشن

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۸
کد خبر : 21331
بازدیدها: 104

پاسخی بگذارید »