شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز: ویژه اول مهر:

خاطره اولین روز مدرسه جوانترین معلم استان البرز

danesheroz1 مهر ۱, ۱۳۹۳ ۰
خاطره اولین روز مدرسه جوانترین معلم استان البرز

دانش روز: به مناسبت روز اول مهر به سراغ جوانترین معلم استان البرز رفتیم و از او در مورد اولین خاطره وی از مدرسه سوال کردیم.

به گزارش دانش روز، رشیدیان با روی خوش پاسخ ما را اینگونه داد، متن زیر گفتگوی انجام شده با جوانترین معلم استان البرز است.

مجید رشیدیان در باره خاطره اولین روز مدرسه اش در گفتگو با دانش روز گفت: من در سال ۱۳۷۶، ۶ ساله بودم و اخر شهریور ماه یادم می آید که دست مادرم را گرفتم و به مدرسه ام در روستا رفتیم. من چون صندلی نبود به دیوار تکیه دادم و با خودم فکر کردم مدرسه رفتن و از صبح تا ظهر ایستادن چقدر مشکل است؟!

چون کوچک بودم فقط معلم را دیده بودم که روی صندلی نشسته بود. استرس زیادی داشتم اما وقتی سر کلاس رفتم این شبهه برطرف شد که دانش اموزان بجای ایستادن پشت نیمکت می نشیند. معلمم آقای داستانی خیلی مهربان بود و با آرامش صحبت می کرد و روز اول در واقع با استرس و خوشحالی همراه بود. شیرین ترین خاطره دوران دانش آموزی ام زنگ دیکته بود چون من دیکته ام خوب بود و بچه ها همیشه از روی دفترم می نوشتند و کلمات را به آنها می رساندم.

مجید رشیدیان متولد ۳/۷/۱۳۷۰ ، صادره از اصفهان و منطقه جرقویه و ساکن تهران است. تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در این منطقه سپری کرد و در سال ۸۸ کنکور سراسری شرکت کرد و با کسب رتبه ۱۰۰۰ وارد تربیت معلم در رشته آموزش ابتدایی شد. در سال ۹۰ دوره کاردانی را به اتمام رساند و در سال ۹۱ به استخدام آموزش و پرورش استان البرز درامد..

سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۴
کد خبر : 130281
بازدیدها: 2,031

پاسخی بگذارید »