جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ضمن تقدیر از تلاش‌های جوانفکر

حکم جدید رییس‌جمهور برای دکتر “الهام”

danesheroz دی ۱۰, ۱۳۹۱ ۰

محمود احمدی‌نژاد در حکمی غلامحسین الهام را به عنوان نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد و در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های ارزشمند علی اکبر جوانفکر در دوران تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی نمود.   به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن حکم رییس جمهور [&hellip

محمود احمدی‌نژاد در حکمی غلامحسین الهام را به عنوان نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد و در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های ارزشمند علی اکبر جوانفکر در دوران تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی نمود.

 

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن حکم رییس جمهور بدین شرح است:

 

«جناب آقای دکتر غلامحسین الهام

 

سلام علیکم

 

به استناد اصل ۱۷۵ قانون اساسی و در اجرای بند ۱ ماده ۲ قانون نحوه اجرای اصل مزبور،جناب عالی را که از تجارب ارزنده در امور رسانه‌ای برخوردار هستید به عنوان«نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» منصوب می نمایم.

 

انتظار دارد با اعمال نظارت شایسته بر برنامه‌های رسانه ملی، مدیریت سازمان صدا و سیما را در جهت ترویج و تحکیم مبانی دینی،اخلاقی و هویت ملی و نیز تبیین گفتمان دولت اسلامی یاری دهید و روند امور و تحلیل محتوایی برنامه‌های رسانه ملی را به طور نوبه‌ای به اینجانب گزارش نمایید.

 

تداوم توفیقات شما را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از خداوند متعال مسئلت دارم.»

 

 

متن نامه قدردانی رییس‌جمهور از علی اکبر جوانفکر نیز به شرح زیر است:

 

 

«جناب آقای علی اکبر جوانفکر

 

سلام علیکم

 

بدینوسیله از تلاش‌های ارزشمند جنابعالی در دوران تصدی مسئولیت «نماینده رییس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران» تشکر و قدردانی می نمایم.

 

امیدوارم این زحمات در پیشگاه خداوند متعال ماجور بوده و نیز در تمام مراحل زندگی در خدمت به مردم عزیز و میهن اسلامی موفق و موید باشید.»

یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۴
کد خبر : 2271
بازدیدها: 230

پاسخی بگذارید »