شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی: ویژه روز اول مهر: خاطره اولین روز مدرسه مدیر کل اموزش و پرورش استان البرز:

حکم بازنشستگی معلم کلاس اولم را من به ایشان دادم!

danesheroz1 مهر ۱, ۱۳۹۳ ۰
حکم بازنشستگی معلم کلاس اولم را من به ایشان دادم!

دانش روز: به مناسبت روز اول مهر به سراغ مدیر کل اموزش و پرورش استان البرز رفتیم و از او در مورد اولین خاطره وی از مدرسه سوال کردیم.

به گزارش دانش روز، ساکی با روی خوش پاسخ ما را اینگونه داد، متن زیر گفتگوی انجام شده با مدیر کل اموزش و پرورش استان البرز است.

ساکی که متولد سال ۱۳۴۵ و کارشناس ارشد مدیریت است در یادآوری خاطرات جالب اولین روز مدرسه اش در گفتگو با دانش روز گفت: اولین روز مدرسه ام در مهرماه سال ۱۳۵۱ بود که دانش آموز دبستان رازی در شهرستان نهاوند شدم و معلم ما اقایی به نام ” سیف ” بود.

با وجود اینکه مرد بود و به تبع روحیه ای مردانه از وی انتظار میرفت و مانند خانم هایی که روحیه لطیفی دارند برعکس اقای سیف روحیه بسیار بالای پدرانه داشته و شرایطی را برای من و همکلاسی هایم بوجود اورد که نه تنها از رفتن به مدرسه خوشحال می شدیم بلکه بدون اغراق می گویم بی صبرانه انتظار می کشیدیم که کی صبح شود و ما به مدرسه برویم.

با علاقه برای مدرسه آماده می شدیم. محبت های این معلم باعث شد به تحصیل علاقه مند شوم و در زمره دانش اموزان درسخوان باشم و شیرین ترین خاطره دانش آموزیم اعلام نتیجه دانشگاه و قبول شدن در دانشگاه علامه و سپس دانشگاه تهران بود.

تا ۱۰ سال گذشته از اقای سیف خبر داشتم اما هم اکنون متاسفانه از ایشان خبری ندارم، اما نکته جالب اینجاست زمانیکه رئیس آموزش و پرورش همدان شدم همان سال اقای سیف بازنشسته شده و حکم بازنشستگی وی را من به ایشان اعطا کردم و وی نیز با خنده می گفت تو همان دانش آموز کلاس اول خودم هستی!!!

شایان ذکر است در خرداد ماه سال گذشته خسرو ساکی که به مدت ۱۰ سال مدیر کل آموزش و پرورش کردستان بود با حکم حمید رضا حاجی بابایی وزیر اسبق آموزش و پرورش به مدیریت کل آموزش و پرورش استان البرز منصوب شد.

سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۹
کد خبر : 130254
بازدیدها: 2,207

پاسخی بگذارید »