پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حکم انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز داده شد

danesheroz1 آذر ۶, ۱۳۹۲ ۰
حکم انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز داده شد

دانش روز: طبق حکم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز منصوب شد

به گزارش دانش روز، در این حکم که طی مراسمی در سالن سیروس صابر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور نمایندگان مجلس ، جمعی از مدیران شهری و اصحاب رسانه برگزارشد سید موسی حسینی کاشانی به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب و مجتبی ابراهیمی ، مدیر کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تودیع شد.

بنابراین گزارش در حکم انتصاب حسینی کاشانی آمده است ، با توجه به سوابق علمی و تجربیات اجرائی ، جنابعـالی به موجب این حکم ، به سمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب می­ شوید.

امید می­ رود با استعانت از خداوند متعال و بهره ­گیری از کلیه ظرفیت­های موجود و نیروهای کارآمد و هماهنگی با مقامات استان در جهت رشد و ارتقاء فضائل اخلاقی و رواج فرهنگ و هنر اسلامی، تعمیق و ترویج فرهنگ قرآن کریم و عترت طاهرین(ع) و گسترش فضاهای فرهنگی و هنری و انجام سایر وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

این گزارش می افزاید : نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت : فرهنگ در زوایای زندگی انسان از اهمیت زیادی برخوردار است وبخشهای زیادی را شامل میشود ، لذا باید برای آن برنامه ها وراه درستی را تبیین کنیم.

در این گزارش آمده است عزیز اکبریان با بیان این مطلب ادامه داد: فرهنگ در هر قسمتی از بخشها از جمله اقتصاد ، سیاست ، جامعه ، هنر ودیگر بخشها موجب معنی بخشیدن به تمام اقدامات است واثر بخشی کارها را نیز دوچندان میکند و حضرت رسول (ص) نیز در روایتی فقر جامعه را در مسائل مادی نیمدانند بلکه در عدم وجود فرهنگ اعلام میکنند وما که امت ایشان هستیم نیز باید با این مسئله توجه زیادی داشته باشیم.

منبع: تیتریک
    

چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۸
کد خبر : 76277
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »