چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اوج حملات در روز جهاني قدس:

حمله هکری quds freedom به سایت‌ های اسرائیلی

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
حمله هکری quds freedom به سایت‌ های اسرائیلی

دانش روز: در پی حمله گسترده سایبری گروه هکری quds freedom، این گروه تآکید کرده است این حمله را از چند روز پیش آغاز کرده و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲ آگوست که مصادف با روز قدس خواهد بود این حملات را به اوج خواهد رساند

به گزارش دانش روز، گروه هکری Qods Freedom»در جدیدترین اقدام خود به مناسبت روز جهانی قدس ۲۰۱۳، در اقدامی بینظیر به سایت‌های وابسته به رژیم صهیونیستی حمله سایبری کرده‌ است.

بنا بر این گزارش؛ حمله سایبری علیه سایت‌های اسرائیلی با شعار “ضدصهیونیستی” باعث اختلال گسترده در سایتهای دولتی، دانشگاهی و شخصی شد.

در پی حمله گسترده سایبری گروه هکری quds freedom، این گروه تآکید کرده است این حمله را از چند روز پیش آغاز کرده و در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲ آگوست که مصادف با روز قدس خواهد بود این حملات را به اوج خواهد رساند.

اعضای این گروه هکری نتیجه حمله به سایت‌های اسرائیلی را اینگونه عنوان کرده‌اند که با هک کردن شمار زیادی از سایتهای دولتی خبرگزاریها، بانکها، مراکز دانشگاهی، حسابهای فیس بوکی به حمایت از مردم مظلوم فلسطینی خواهد شتافت.

گروه هکری Qods Freedom که در زمینه حملات سایبری علیه رژیم صهیونیستی فعالیت می‌کند در اطلاعیه جدید خود اعلام کرده است: همانگونه که قبلا اعلام کرده بودیم حملات خود را به مناسبت روز قدس به اوج رساندیم. و در همین راستا سایت های پربازدید اسراییلی را از جمله راه آهن(rail.co.il)، هواپیمایی اسراییل(elal.co.il)، هاآرتص(haaretz.co.il)، دبکا فایل(debka.com) و … را از دسترس خارج کرده‌ایم.

گفتنی است؛ برای دیدن لیست سایتهای هک شده و توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید. یا کافی است عبارت Qods Freedom را در موتورهای جستجو بیابید.

http://pastebin.com/5Ecd2hzn

http://www.hack-mirror.com/team/Qods_Freedom/all.html

http://spnc.co.il/index.html

http://www.zone-h.org/archive/notifier=Qods%20Freedom/page=1
linmed.co.il/data/
www.hotel365.co.il/img/
www.imessage.co.il/img/
www.a2c.co.il/img/
www.li-hon.co.il/img/
www.klovelove.com/img

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/746f05ee-a3fa-e211-93f0-00155d36955e

http://www.host-tracker.com/InstantCheck/ResultComplete/4d21e217-

a5fa-e211-93f0-00155d368c3c

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۹
کد خبر : 45179
بازدیدها: 169

پاسخی بگذارید »