سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حمله مرد شرور به پلیس بازنشسته و همسرش

danesheroz2 تیر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
حمله مرد شرور به پلیس بازنشسته و همسرش

دانش روز: مرد شرور که پلیس بازنشسته و همسرش را مورد حمله قرار داده و مجروح کرده بود همچنان فراری است

به گزارش دانش روز،  این مامور بازنشسته پلیس که مقابل خانه اش در یکی از کوچه‌های خیابان شیرازی در شهر ری هدف حمله قرار گرفت در شرح حادثه گفت: متهم مرد سابقه داری است. او نهم دی ماه سال گذشته یکی از ساکنان کوچه‌ را با قمه به گروگان گرفته بود و تهدید می کرد گروگانش را می کشد. وقتی مردم متوجه ماجرا شدند او با اسلحه‌ای که همراه داشت شروع به تیراندازی کرد و مردم وحشتزده از محل فرار کردند و گروگان او هم موفق شده خودش را نجات دهد. در آن حادثه به کسی آسیب نرسید و سرانجام ماموران کلانتری ۱۷۲ شهر ری  به محل آمدند و متهم را دستگیر کردند.

این مامور بازنشسته در ادامه گفت: بعد از تحقیقات پلیس پرونده متهم در دادگاه رسیدگی و او به حبس محکوم شد اما مدتی قبل با سپردن وثیقه آزاد تا این که هفته گذشته وقتی برای خرید نان از خانه خارج شدم ناگهان به من حمله کرد و با جسم سختی به سرم کوبید. او در حالی که به خانواده و همسرم فحاشی می کرد من را مورد ضرب و شتم قرار داد که با کمک رهگذران از دست او نجات پیدا کردم و به بیمارستان منتقل شدم.

وی افزود: بعد ا‍ز آن، ماجرا را به پلیس خبر دادم و ماموران کلانتری ۱۷۲ در محل حاضر شدند و گفتند به دلیل نداشتن حکم قاضی اجازه بازداشت او را ندارند. در حالی که پیگیر پرونده ام بودم دو روز بعد از این حادثه متهم این بار همسرم را در کوچه و در مقابل چشم رهگذران مورد ضرب و شتم قرار داده و مجروح کرده است.رهگذران همسرم را به بیمارستان منتقل کردند و من  بار دیگر به پلیس شکایت کردم اما همچنان متهم آزاد است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴
کد خبر : 36108
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »