پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حمله شدید رسانه دولتی به فرمانده سپاه

danesheroz اردیبهشت ۷, ۱۳۹۲ ۰

از سویی دیگرسپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با مشارکت در پروژه های سازندگی دولت احمدی نژاد بارهای زیادی را از دوش این دولت برداشت.اما اینک رسانه های نزدیک به دولت با حمله بی سابقه به فرمانده سپاه پاسداران وی را متهم کرده اند که در کشور بحران نمایی می کند

دولتی ها در ساعات اخیر به مصاف صدا و سیما و البته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رفته اند تا بتوانند هر چه بیشتر خود را در جایگاه اپوزسیون بودن نشان دهند.

دولتی ها تا پیش از برنده شدن در انتخابات ۸۴،چون خارج از قدرت بودند، به عنوان مخالفان اصلاح طلبان دست گشاده ای برای مخالفت با دولت داشتند.پس از به قدرت رسیدن دولتی های کنونی در قدرت، آنان از همه امکانات نظام برای تداوم قدرت استفاده کرده و اینک که باید پاسخ گوی هشت سال دولت خود باشند، با چرخشی آشکار و محیر العقول خود را  در جایگاه اپوزسیون گذاشته اند و به جای پاسخگویی، طلبکارانه سخن می گویند. تقریبا در هشت سال گذشته صدا و سیما بیشترین خدمت را به دولت احمدی نژاد کرده است، اما اینک دولت صدا و سیما را مخالف خود می خوانند تا از این مخالف خوانی، محبوبیت به دست آورند. دولتی ها در همین راستا معتقدند که صدا و سیما کارمندان موافق دولت در این سازمان را تا پس از انتخابات به مرخصی فرستاده اند.
از سویی دیگرسپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم با مشارکت در پروژه های سازندگی دولت احمدی نژاد بارهای زیادی را از دوش این دولت برداشت.اما اینک رسانه های نزدیک به دولت با حمله بی سابقه به فرمانده سپاه پاسداران وی را متهم کرده اند که در کشور بحران نمایی می کند. چرا که فرمانده سپاه گفته است که رئیس جمهور بعدی باید کسی باشد که بتواند بحران موجود در کشور را مدیریت کند. دولتی که وقتی در قدرت است اپوزسیون است و وقتی هم کنار است اپوزسیون، معرکه است!
به گزارش تابناک،اما بالاخره همراهی تنگاتنگ دبیر دبیرخانه جنبش عدم تعهد با رئیس جمهور و پرچم گردانی این دو صدای حزب الله آذربایجان شرقی را در آورد و آنان خطاب به رئیس جمهور بیانیه دادند که به تبریز بیا ، اما با مشایی نیا! در بیانیه این تشکل خطاب به محمود احمدی نژاد آمده است که جناب آقای رئیس جمهور، ما جمعی از دانشجویان حزب الله استان آذربایجان‌شرقی بدون توجه به جوهای رسانه‌ای و ادعاهای طرفین طبق منطق عاقلانه و دانشجویی خود این کار شما را به صلاح مردم  و کشور نمی‌دانیم از این رو انتظار می‌رود تا از همراه آوردن آقای مشایی در سفرتان به تبریز خودداری کنید  که در صورت حضور ایشان متاسفانه شاهد حضور کم رنگ جوانان حزب اللهی خواهیم بود و این خلاف میل باطنی دانشجویانی است که از سال ۸۴ همراه و همگام با دولت نهم و دهم  خود را در کنار شما می‌بینند.
شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۹
کد خبر : 13017
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »