سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حمایت ویژه دستگاه قضا از آمران به معروف

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
حمایت ویژه دستگاه قضا از آمران به معروف

دانش روز: معاون اول قوه قضائیه با تاکید بر حمایت ویژه دستگاه قضایی از آمران به معروف، گفت: کمرنگ‌شدن امر به معروف و نهی از منکر سبب گسترش کژی‌ها و فساد در جامعه می‌شود

به گزارش دانش روز،  سید ابراهیم رئیسی در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در جمع خبرنگاران مبنی بر نگاه دستگاه قضایی بر امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه شرعی، دینی و انقلابی یکایک افراد جامعه است.

وی افزود: فرهنگ دینی و انقلابی ما، اصل امر به معروف و نهی از منکر را به ما می‌آموزد و ما باید از این اصل مهم درس‌های عملی در زندگی بگیریم.

رئیسی با اشاره به حادثه اخیر اهانت به خانم آمر به معروف در تهران، تصریح کرد: همه دستگاه‌های کشور به طور جدی از آمران به معروف و ناهیان از منکر دفاع می‌کنند.

معاون اول قوه قضائیه ادامه داد: امروز همه دستگاه‌ها و به‌ویژه دستگاه قضایی حمایت خود را از آمران به معروف و ناهیان از منکر اعلام می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه کمرنگ‌شدن امر به معروف و نهی از منکر سبب گسترش کژی‌ها و فساد در جامعه می‌شود، اذعان کرد: اهمیت امر به معروف و نهی از منکر از همین حیث در جامعه اسلامی تجلی پیدا می‌کند.

معاون اول قوه قضائیه خاطرنشان کرد: آمران به معروف و ناهیان از منکر بدانند دستگاه قضایی همواره حامی آنان است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۷
کد خبر : 43085
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »